Düsseldorf Tube 2018 Fuarında Türk firmaları boy gösterecek

Almanya’nın Kuzey-Ren Vestfalya eyaletinde düzenlenen Türk firmalarının da katıldığı Uluslararası Tel ve Kablo İhtisas Fuarı wire ve Uluslararası Boru İhtisas Tube 2018 fuarı bugün başladı.Almanya’nın Kuzey -Ren Vestfalya (KRV) eyaletine bağlı Düsseldorf şehrinde düzenlenecek olan Uluslararası Tel ve Kablo İhtisas Fuarı wire ve Uluslararası Boru İhtisas Tube 2018 fuarında Türk firmaları da boy gösterecek.

Almanya’nın Kuzey-Ren Vestfalya eyaletinde düzenlenen Türk firmalarının da katıldığı Uluslararası Tel ve Kablo İhtisas Fuarı wire ve Uluslararası Boru İhtisas Tube 2018 fuarı bugün başladı.
Almanya’nın Kuzey -Ren Vestfalya (KRV) eyaletine bağlı Düsseldorf şehrinde düzenlenecek olan Uluslararası Tel ve Kablo İhtisas Fuarı wire ve Uluslararası Boru İhtisas Tube 2018 fuarında Türk firmaları da boy gösterecek. 16 -20 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek fuara dünyanın dört bir köşesinden alanında lider firmaların yanı sıra, Türkiye’den de büyük firmalar katılacak. Beş gün sürecek olan bu fuarlarda sektörlerinde belirleyici rol oynayan 2 bin 600 firma 16 fuar salonunda 110 bin metrekarelik alan üzerinde buluşacak.

2 bin 600 firma katılacak
Tel üretimi, tel, tel imalatı malzemeleri, tel üretim makineleri, kablo imalatı, kablolar, yay üretimi ve yay, kablo üretim kontrol sistemleri alanındaki fuara rekor bir katılım bekleniyor. Fuarda, Türkiye’den sektörün önde gelen dünya firmalarından olan Karabük Kardemir gibi dev firmalarda yer alacak. Fuarda, sektörlerindeki yenilikçi teknolojileri, yeni makine ve tesisleri, ayrıca ürün ve hizmetleri tanıtacaklar.

Türk firmaları da yer alacak
Fuara, 130 ülkeden, 70 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Tube Fuarı’nda da katılımcı ülkelerin başında İtalya, Hollanda, İspanya, Türkiye, Fransa, İngiltere, Avusturya, İsviçre, Polonya ve Almanya geliyor. Denizaşırı ülkelerden ise katılımcı firmaların büyük bölümünün Hindistan, ABD, Çin ve Güney Kore’den geliyor. Tube fuarına 2016 yılında 51 ülkenin yanı sıra, Türkiye’den de 49 firma katılmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler