Düzce'de Oda Başkanı Osman Ataseven, CHP Milletvekili Emine Gülizar Emecan'ı fena fırçaladı!

CHP Parti Meclisi Üyesi İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan, Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti. Emecan’ın ekonomik durumdan bahsederken hükümeti eleştirisi sırasında Otelciler ve Kahveciler Odası Başkanı Osman Ataseven, "Hükümet onu yapmış, bunu yapmamış, hiç enterese etmez. Hükümeti eleştirmekle bir yere varılmaz, siz icraatlarınızı anlatın. Önemli olan bugün CHP ne katkı verebilir, milletin önüne ne getirebilir. Siz bunu anlatın.” dedi.

Düzce’ye gelen CHP Parti Meclisi üyesi İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan ve Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen’in ilk durakları, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı oldu.

TÜRKİYE'NİN EKONOMİK DURUMUNU DEĞERLENDİRDİ

CHP İl Başkanı İlhan Duru ve teşkilat üyelerinin eşlik ettiği ziyaret sırasında Parti Meclisi Üyesi Emine Gülizar Emecan, Türkiye’nin ekonomik durumunu değerlendirdi.

AK Parti’nin 16 yıllık iktidarlığı dönemi öncesinde Türkiye Cumhuriyeti’nde hiçbir şey yapılmamış gibi bir algı oluşturulduğunu savunan Emecan, önceki hükümet dönemlerinde de çok büyük yatırımlar yapıldığının altını çizdi.

"HÜKÜMETİ KÖTÜLEYEREK BİR YERE VARAMAZSINIZ"

Emecan’ın hükümeti eleştirisi sırasında Kahveciler ve Otelciler Odası Başkanı Osman Ataseven, “Hükümeti kötüleyerek bir yere varamazsınız” diyerek CHP’nin ortaya icraat koymasını istedi.

"CHP MİLLETİN ÖNÜNE NE GETİREBİLİR SİZ BUNU ANLATIN"

Ataseven, "Hükümet onu yapmış, bunu yapmamış, hiç enterese etmez. Önemli olan bugün CHP ne katkı verebilir, milletin önüne ne getirebilir. Siz bunu anlatın, hükümeti kötülemekle bir yere varılmaz” dedi.

BAŞKANIN ÖNERİLERİNİ ALMAK İSTEDİLER

Emecan ise amaçlarının hükümeti eleştirmek olmadığını, ülkenin içinde bulunduğu ekonomik krizden çıkması için mücadele verdiklerini söyledi. Partisinin hükümete 13 maddelik bir çözüm önerisi hazırladıklarını söyleyen Emecan, esnaf odalarının da önerilerini almak istediklerini dile getirdi.

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Kayıkçı ise, ekonomik sıkıntının iç pazarda olduğunu ihracatta bir sıkıntı yaşanmadığını dile getirdi. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 46 yorum
bu oda başkanı salaaağın önde gideni ihracat da sıkıntı yokmuş ne üretip satıyoruz ne satın alıyoruz cari açık ne adamın haberi yok lan dümbük ihraç ettiğin ithal ettiğinin 10 da 1 i geri zekalı seni oda başkanı kim seçmiş belli
Nasil zevk alınarak atılmış bir başlık. hükümete yapamadığınız eleştiriyi, soyleyemediginiz lafları sormaya cesaret edemediğiniz soruları muhalefete yapmak ancak mynet gibi aciz ve yandaş sitelerin yapacağı haberciliktir.... yaşanan devalüasyonu alkışlarla nasıl millete yedirildi bunları da hükümete soranları ayni bu erkeklikte haber yapabilseniz keske. adam gibi haberlar diyebilsek keske ama diyemiyoruz.... sasiriyormuyuz , aslaaaa...
CHP eleştirmekten başka bir şey yapamaz yetişmiş insan gücü yok altarnatif politikaları yok çözüm önerileri yok böylrsi işlerine geliyor sorumluluk almak yok beceriksizlik diz boyu sadece içi boş yaygara kopartır birde iyi yatış yaparlar 24 hazirandan seçimlerinde kıllarını kıpırtmadılar ince kendi kendine didindi durdu CHP bitmiş bir partidir daha da belini doğrultumaz atı alan Üsküdarlı geçti bundan sonra bol bol diz döver chp
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler