HABER

Ebru Destan 50 bin dolarlık yüzüğü geri çevirdi

2009 yılına Gaziantep'te giren Ebru Destan, Gaziantepli bir hayranından gönderilen 50 bin dolar değerindeki yüzüğü geri çevirdi.

Gaziantep Anatolian Otel'de sahne alan ünlü şarkıcı Ebru Destan'a Gaziantepli bir hayranı tarafından yeni yıl hediyesi olarak 50 bin dolar değerinde bir yüzük gönderildi. Odasına gelen yüzüğü kabul etmediğini ifade eden Ebru Destan, "Açıkçası böyle şeyler benim hiç hoşuma gitmez. Zaten hemen iade ettik. Bence bir insanın hayranlığını belirtmek için böyle şeyler yapmasına gerek yok. Çiçek gönderseydi çok daha sempatik olurdu bence. Yüzüğü geri iade ettim. Zaten kim olduğunu da bilmiyorum. Dediğim gibi ben böyle şeyleri sevmiyorum" dedi.

Destan, ilk kez bu kadar pahalı bir hediye ile karşılaştığını anlatarak, "Kabul etmeyeceğim bir şeydi. Kendisine iade ettik. Çiçek gelseydi dediğim gibi çok daha zarif olurdu" diye konuştu.

Sahnede geri sayım yaparak 2008 yılına veda eden ve 2009 yılına "merhaba" diyen Ebru Destan, nostaljik ve hareketli şarkılarla salonu dolduran hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön