MAGAZİN

Ebru Gündeş'in yıllardır küs olduğu babası Remzi Gündeş öldü! Sessiz sedasız cenaze

Ebru Gündeş'in yıllardır küs olduğu babası Remzi Gündeş öldü! Sessiz sedasız cenaze

Ebru Gündeş'in babasıyla yıllardır küs olduğu biliniyor. Gündeş'in babası Remzi Gündeş, 18 Eylül'de hayatını kaybetti. Şarkıcı ise babasını sessiz sedasız toprağa verdi.

Türk müziğinin sevilen isimlerinden Ebru Gündeş'in 4 yaşında kendisini terk ettiği için yıllardır konuşmadığı babası hayata gözlerini yumdu. Siroz ve KOAH hastası olan Remzi Gündeş, son yolculuğuna uğurlandı.

TV100'den Levent Albayrak'ın haberine göre; Bakırköy'de eski eşya sattığı iş yerinde kalan Remzi Gündeş geçtiğimiz günlerde rahatsızlandı. Siroz ve KOAH hastası olan 76 yaşındaki Gündeş, özel bir hastanede tedavi altına alındı. Durumu kötüleşen Remzi Gündeş, 18 Eylül'de hayata gözlerini yumdu.

ebru-gundes-in-babasi-remzi-gundes-vefat-etti-13622525_7049_m

SESSİZ SEDASIZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

ebru-gundes-in-babasi-remzi-gundes-vefat-etti-13622525_3974_m
Gündeş'in cenazesi de Ebru Gündeş'in kuzenleri tarafından teslim alındı. Kendisini 4 yaşında terk ettiği için babasıyla konuşmayan Ebru Gündeş, ölüm haberini kimseye duyurmadan babasını sessiz sedasız Büyükçekmece Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurladı.

Baba Gündeş daha önce yaptığı açıklamada “Ben ona hiç bakmadım ama o bana baktı. Kim onun hakkında en ufak bir kelime konuşursa, onun hayatını alırım. Şaka yapmıyorum, alırım hayatını” demişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
benim babam o evde yasiyacak öyle tek başına bende vilada bir elim yağda bir elim balda olacak ölsem daha iyi be her ne yapmissada o bir baba annenizin ve babanızın kıymetini bilin.
Benim babamda bize bakmadi, zor geldi odun kömür almak. Icki ve kadin daha keyifliydi. Simdi yaşlandi, Allah bilir kim ölür kim sağ kalır... cenazesine gitmem. 20 yıl hayatımı babasız yasadiktan sonra gerisi önemli degil.
Ne olursa olsun ölen adam senin babandı. Ses sanatçısı olmuşsun, ama insan olamamışsın. Eminim Allah bunu yanına koymaz.
Öncelikle merhuma Allah'tan rahmet dilerim.Yüce Allah kimsenin ettiğini kimsenin yanına bırakmaz,elbette onunda göreceği günler vardır.
Geri Dön