MAGAZİN

Ebru Polat seksi dansıyla TikTok'u salladı

Günlerdir evinden çıkmayan Ebru Polat TikTok'ta vakit geçirmeye başladı. Zaman zaman yaptığı danslarla gündem gelen Polat seksi dansıyla TikTok'u salladı.

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Ebru Polat bir süredir evden çıkmıyor. Koronavirüs salgını sonrası evine kapanan Polat sosyal medyada sık sık paylaşımlar yapıyor.

Danslarıyla zaman zaman gündem olan Polat evde sıkılınca TikTok'ta vakit geçirmeye başladı. TikTok'ta dans videosu çeken Polat bu videoyu "Delirmeye başladık; öyleyse dans" notuyla paylaştı.

Seksi dansıyla hayranlarının dikkatini çeken Polat'a beğeni yağdı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 38 yorum
İnsanlık Flimlerde Kliplerde Medya da kadını bir cinsel meta olarak kullanmaya devam ettiği sürece, Kadın hakları, Kadın Erkek eşitliği devletlerin öngördüğü kanunların ötesine hiçbir zaman geçemez. Kadın videodaki gibi kadınlığını kullanarak toplumda yer aramaya çalışıyorsa erkeklerin ona vereceği yer bellidir. Özellikle kadınlara ricamdır bunu yapmayın !
Tespit doğru aynen katılıyorum
@aslanvolkan bu yorumunuzu ayakta alkışlıyorum
@aslanvolkan gerçekten bundan daha iyi anlatılamazdı
Bu hastalık başımızdan gittikten sonra,insanların yasantilarida değişecek,bundan sonra orasını burasını açarak,oturdukları yerden para kazanan bazı alışkanlıklar eskisi gibi olmayacak,artık ölümün her an yanında olduğu gerçeğini unutmayacak.
Neleri unuttu bu ülke! Ne istediler de vermedik, muhterem diyen, sıfırlayan, Türk kelimesine alerjisi olan, bop uşağı olmaktan gurur duyan hainleri unutup bunu konuşanları hain ilan ettiler. Bunu da unuturlar merak etme. 1 sene sonra herkes yine eller havaya devam...
seni sevmem için geçerli bir neden söyle
Geri Dön