Ebru Polat'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek! 'Sonunda...'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sosyal medya ile ilgili yaptığı açıklaması sonrası ilk destek mesajları Alişan ve Seda Sayan'dan gelmişti. Ebru Polat da bu haberlere tepkisiz kalmadı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek verdi.

Ebru Polat'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek! 'Sonunda...'

Yaptığı cesur sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Ebru Polat gündeme de uzak kalmadı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamada "Unutulmamalıdır ki bizim ailemizin başına gelenleri ülkemizin tüm bireyleri yaşayabilir. Hiç kimsenin izzetinefsini koruma hakkı elinden alınamaz. Bir kişinin yüzüne karşı ifa edildiğinde suç olan her şey, medya ve sosyal medya mecralarında yapıldığında da aynı sonuçla karşılaşmalıdır. İnternet mecralarını kullananlar suç işleme konusunda layüsel değildir. Cinsel istismar, müstehcenlik, kumar, dolandırıcılık, suça teşvik, terör propagandası, hakaret başta olmak üzere kanunların suç saydığı her konuda hak arama ve önleme yolları açık olmalıdır. Milletimize karşı sorumluluklarımız bu doğrultuda gereken mekanizmaları kurmayı ve işletmeyi gerektiriyor.

Amerikalısı Avrupalısı, Çinlisi bu imkana sahipken, 83 milyon Türk vatandaşının sosyal medya terörü karşısında eli kolu bağlı kalmasını kabul edemeyiz. Bu konuda kapsamlı bir hukuki düzenleme üzerinde çalışıyoruz. İnternet ve sosyal medya mecralarının ülkemizde bir an önce hukuki ve mali muhataplık tesis etmeleri için ne gerekiyorsa yapmakta kararlıyız" demişti.

eaeaeaeae

Sosyal medyayla ilgili düzenleme yapılması için kollar sıvandı. Sosyal medya düzenlemesiyle ilgili çıkan haberleri paylaşan Ebru Polat da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek verdi.

Polat yaptığı paylaşımda "Sonunda, fake hesaplara elvada. Hadi şimdi görelim kim delikanlıymış kim kolpaymış" yorumunda bulundu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 80 yorum
ne yani şimdi gercek hesaptan cumhurbaskanına sana oy yok demek yasak mı görsem yuzune derım ne var bunda benı asacak halı yokya polıtıkasını sevmiyorum oy vermıyorum ve bunuda direk soyleyebılıyorum dıye ..
alakaya maydonoz. haberi bir daha oku
ne alakası var çocuk, küfür etme hakaret etme, iftira atma, yalan söyleme, eline dişine hakim ol, kurban kes, yardım et..
bu haberden bunumu anladın dengesiz
millet olayın neresinde, sen neresindesin. ben sen yada bi başkaları Erdoganı, ailesini sevmeye bili, fakat yeni doğmuş bir bebek ve kutsal anne ye dil uzatılıyorsa, bu yapılanlar azdır bile. iste senin gibi düsünenler zaten günahsız cocuga kötü yorum yapanlar. cocuğu da siyasete kattınız ya, helal olsun be
cumhurbaşkanına oy yok diyebilirsiniz sizin gibi çapulcu zihniyetin oyunda ihtiyacımız zaten yok insanların ailesine şerefine izzetinefsine lâf söylemenizi engellemeye çalışıyorlar vatan hainliği yapanları engellemeye ülkeyi bölüp parçalamaya çalışanları engellemeye çalışıyorlar bu arada kimin yaptigi hakikatli siyaseti begendiginide merak ettim doğrusu
yok öyle değil. şimdi bn sana okuduğundan bunu mu anladın embesil desem hakaret oluyo.
@eko1453 bu duzenleme neden yapıldı ? yada yapılıyor o yayında kı dıslıke lerı sahte sanıyor sayın erdogan ama z kusagı z raporunu kesecek kacısı yok bu ısın
@ufuk_bahadur_1988 Meral Akşenerin torunu içinde yapıldığında söyleseydiniz ve düzenleme yapsaydınız gerçekçi bulur ve dediğinize katılırdık. Ama SADECE BİZE YAPILAN SUÇ olduğu için hizmet veya gerçekçi değil.
sırf konuşmak için konuşmayın bilader. önce bı anla
sen ne konusuyorsun yaa ... benım yazdıklarımla albayrak yada baska birisinin ailesinin (hele yenı dogmus bir masumun ) ne alakası var ...o masuma laf edenınde allah bın belasını versın ayriyetten ... ben kımsenın ailesine laf etmem birader ısı kım yanlıs yapıyorsa sorumlusu odur ..ve yazdıklarımında arkasında yım sosyal medya duzenlemesı gelecek herkes kendı kımlıgı ıle kayıt olacakmıs biz neyle kayıt olduk sankı buraya telımız tc mız herseyımız var yazdıklarımızda varsa sıkıntı gerekenı yapsınlar ... bırakın bu korku duzenını yaymayı
inşaallah sosyal medyanın çivisi çıktıı derhallll ama derhall önlem almaları lazım. gidişş gidişş değil. yalan dolann gırlaa geziyorr. aynısı internet siteleri içindr geçerli olması lazımm
Çok geç kalındı...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler