Ebru Polat vücuduna yastık yerine battaniye sararak poz verdi!

Karantinada olan kadınların başlattığı vücuda yastık bağlayarak poz verme akımına uyan şarkıcı Ebru Polat, farkını ortaya koyarak vücuduna battaniye bağlayarak kamera karşısına geçti.

Çin'den başlayarak dünyaya yayılan ve pandemi olarak ilan edilen koronavirüs salgını nedeniyle 88 binden fazla insan hayatını kaybetti. Virüsten korunmak için evlerinden çıkmayan ünlü isimler ise sosyal medyada yeni bir akım başlattı. Sosyal medyada kısa sürede yayılan akımda büyük bir yastığı kemerle beline bağlayan kadınlara son olarak Ebru Polat da dahil oldu.

VÜCUDUNA BATTANİYE SARIP POZ VERDİ

Dünyada etkili olan akımlardan birisi ise Quarantine Pillow Challenge oldu. Akıma uyan sosyal medya kullanıcıları yastık ve kemer takarak çekildikleri fotoğraflarını paylaşmaya başladılar. Salgından dolayı evinde olan şarkıcı Ebru Polat ise yastık yerine bir vücuduna battaniye sardı.

Eline dünyaca ünlü marka çantasını alarak poz veren şarkıcı "Bu da benim akımım... Battaniye ile yapıyorum var mı bir diyeceğiniz" dedi.

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı da Instagram'da kısa sürede yayılan akıma ayıcıklı pembe yastığı ile katılmıştı. Enis Arıkan, Dila Tarkan, Eda Taşpınar ve Yeşim Erçetin gibi ünlü isimler de bu akıma uyarak yastıklarıyla poz vermişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
hayat size güzel be. ondan sonra evdekalTürkiye diye tv'lere çıkıyorsunuz. patron işe çağırıyor, doktor rapor vermiyor, hükümet sokağa çıkma yasağı getirmiyor ama evdekalTürkiye. evde 2 çocuk, tansiyon şeker hastası annem. onlara sokağa çıkma yasağı var ben işe gidip geliyorum. bana bulaşsa onlarada bulaşacak ne anladık bu işten. herzamanki gibi yarım ve saçma kararlar alıyorlar yine. birşeyi yapacaksan tam yapta bşr anlamı olsun.
bence işine git gel ses de çıkarma. hapiste yatmaktan iyidir. anladın sen onu.
dısarda çalışmak zorunda olanlar eve ekmek göturmek için çalışan insanların borclarını dertlerı dururken tabii yastık akımı çok önemli tuzu kuru nede ols
Başka ne yapabilirlerki işe yaramayacak hünerlerini drrgilemisler REKLAM REKLAM DUYUN DUYUN DİYE
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler