HABER

Ece, annesine "yalakalık" için dövme yaptırdı

Ece, annesine "yalakalık" için dövme yaptırdı

ADANA (İHA) - Ünlü Manken Ece Gürsel, annesine "yalakalık" yapmak için koluna annesinin ismi olan "yıldız" şeklinde dövme yaptırdı.

ECE GÜRSEL'İN BİRBİRİNDEN SEKSİ FOTOĞRAFLARI MYNET GALERİ'DE...

Vahe Kılıçarslan ile birlikte Yataş Home Showroom'un açılışına katılan Ece Gürsel, Adanalılar'ın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Dövmeye çok düşkün olduğunu söyleyen Gürsel, bu yüzden annesinin kendisine kızdığını ifade etti. Vücudunun çeşitli yerlerinde 7 adet dövme bulunan Gürsel, kendisine kızan annesi Yıldız Gürsel'e "yalakalık" yapmak için sol koluna "yıldız" şeklinde dövme yaptırdığını söyledi.

1.5 yıl önce de sağ ayağına ünlü filozof Nitcze'nin "Beni öldürmeyen acı güçlendirir" sözünü yazdırdığını, bunun kendisinin hayat felsefesi olduğunu ve yapılan kötülüklerin kendisini güçlendireceği anlamına geldiğini belirten 24 yaşındaki manken Ece Gürsel, "1 hafta önce yaptırdığım 7. dövmem Çince aşk anlamına geliyor. Dövmelere olan ilgimden dolayı annem bana kızıyor. Ben de anneme 'yalakalık olsun' diye yaptırdığım annemin ismini çağrıştıran 'yıldız' dövmem var. Annem kızıyor, ama ne yapayım? Bu bir hastalık, önüne geçemiyorsunuz" dedi.

Showroomun açılış kurdelesini Adana Valisi İlhan Atış ve Yataş İcra Kurulu Başkanı Yavuz Altop birlikte kesti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön