Edremit Cumhuriyet Başsavcısı Güzel göreve başladı

Balıkesir’in Edremit Cumhuriyet Başsavcısı Recep Eser’in Denizli’ye savcı olarak atanmasının ardından boşalan Edremit Başsavcılık görevine Çetin Güzel atandı.Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Anayasal Düzene Karşı İşlenen Soruşturma Bürosunda görev yapmakta iken Hakimler ve Savcılar Kurulu 1’nci Dairesinin 25.12.2017 tarihli kararnamesi ile Edremit Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Başsavcı Çetin Güzel, görevine başladı.

Edremit Cumhuriyet Başsavcısı Güzel göreve başladı

Balıkesir’in Edremit Cumhuriyet Başsavcısı Recep Eser’in Denizli’ye savcı olarak atanmasının ardından boşalan Edremit Başsavcılık görevine Çetin Güzel atandı.
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Anayasal Düzene Karşı İşlenen Soruşturma Bürosunda görev yapmakta iken Hakimler ve Savcılar Kurulu 1’nci Dairesinin 25.12.2017 tarihli kararnamesi ile Edremit Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Başsavcı Çetin Güzel, görevine başladı. İlk görevine Kırşehir’de başlayan Başsavcı Güzel, sırasıyla Manisa, Muş, Konya, Çankırı ve son olarak Ankara’da Cumhuriyet Savcısı olarak görev yaptı. Edremit’te görev yapan yerel basın, haber ajansı mensupları ile makamında bir araya gelen Başsavcı Güzel, Edremit’in sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Edremit Cumhuriyet Başsavcısı Güzel göreve başladı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler