HABER

Edu: "G.Saray'ı farklı yeneceğiz"

Fenerbahçeli futbolcu Edu, Turkcell Süper Lig'de karşılaşacakları Galatasaray'ı farklı bir skorla yenecekleri iddiasında bulundu.

Kendisine ait "www.edudracena.com.br" adresli internet sitesinde, derbi maçla ilgili açıklamalar yapan Brezilyalı futbolcu, böylesine önemli bir derbide görev yapacağı için çok heyecanlı olduğunu ifade ederek, "İnanıyorum ki, stadımızda rakibimizi farklı bir skorla yeneceğiz" dedi.

Ligdeki her maçın önemli olduğunu, ancak derbinin kendileri için çok fazla anlam ifade ettiğini kaydeden Fenerbahçeli futbolcu şunları kaydetti: "Bu derbi ligin özetidir. Ayrıca çok uzun yıllara dayanan bir rekabetin devamıdır. Bundan dolayı da ayrı bir öneme sahiptir. Son haftalarda ligde yükselişe geçtik ve birinci sıradaki rakibimizle aramızda sadece 4 puan kaldı. Şayet bu derbiden galip ayrılırsak aradaki fark 1'e inecek. Tabii ki, bu maç çok zor olacak, ancak taraftarımızı sevindirmek için bütün zorlukları göğüsleyeceğiz. Ayrıca buradan, taraftarımızı stada beklediğimizi ifade etmek istiyorum, çünkü Brezilya'da her derbide futbolcular taraftarları maça çağırır. Bu, maçın önemini göstermesi açısından farklı algılanır. Ben de buradan bu geleneği devam ettirmek istiyorum ve tüm taraftarlarımızı derbi maça davet ediyorum. Heyecanlıyım, çünkü böylesine önemli bir derbide görev almak çok farklı bir duygu. İnanıyorum ki, stadımızda rakibimizi farklı bir skorla yeneceğiz."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler