Ege Rallisi’nde DAP Yapı‘dan ‘Özel’ şov

DAP Yapı’nın sponsorluğunda gerçekleşen 29.

İZMİR, (DHA)- DAP Yapı’nın sponsorluğunda gerçekleşen 29. Ege Rallisi’nin Seyirci Özel Etabı tamamlandı. Ekipler ilk gün, Beyler 1 ve Beyler 2 etaplarının ardından, Dap Yapı Seyirci Özel Etabı ile günü noktalamış oldu.

Oldukça çekişmeli bir yarışa sahne olan Seferihisar’daki Sığacık Marina’da yaklaşık 2 bin seyircinin heyecanla takip ettiği DAP Yapı Seyirci Özel Etabı renkli görüntülere sahne oldu.

Bugün ise Çatalca, Maden, Gödence köylerinin içinde olduğu Zafer Vatansever, Euphoria Aegean ve İbrahim Talda etapları ile yarış sona erecek.

Türkiye Ralli Şampiyonası’nın ilk ayağı olan Ege Rallisi’ne 6 takım, 58 otomobil ve 116 sporcu katılıyor.

DAP Yapı Genel Müdür Yardımcısı Kayhan Çavuşoğlu, “DAP Yapı olarak doğru alanda projeler üretip iyi yaşam alanları geliştiriyoruz. Aynı zamanda yaşama dair birçok alana değer katıyoruz. Bu kapsamda kültür ve sanata verdiğimiz desteği motor sporlarına verdiğimiz katkıyla sürdürüyor olmaktan mutluyuz. Biliyorsunuz, DAP Yapı İstanbul dışındaki ilk yatırımını ‘DAP İzmir’ projesiyle İzmir’e yaptı. Bu anlamda DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanımız Ziya Yılmaz açısından İzmir’in ayrı bir önemi var. DAP Yapı olarak, Ege’nin bu önemli spor müsabakasına sponsor olmak bizim için oldukça keyif verici. Bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da bölgeye değer katmaya devam edeceğiz” diye konuştu.