HABER

Eğlenilecek ve evlenilecek kadınım

Eğlenilecek ve evlenilecek kadınım

Kemer'de konser veren Demet Akalın, 'hem evlenilecek kadınım, hem eğlenilecek kadınım. çünkü erkekler böyledir, zevk almadığı, bir şeyler paylaşmadığı kadınla uzun süre birliktelik sürdüremez' dedi.

Demet Akalın'ın Fotoğrafları İçin Tıklayın

Kurban Bayramı'nın ikinci günü Antalya'nın Kemer İlçesi'ndeki otelde sahneye çıkan Demet Akalın, kuliste gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bayramın ilk gününü ailesi ile birlikte evde geçirdiğini söyleyen Akalın, 'Bayram sabahı Oğuz Bey'in elini öpüp 100 dolar harçlık aldım' dedi. Güzel şarkıcı, yemek yapma konusunda becerikli olduğunu da belirterek sözlerini şöyle sürdürdü:

'Cumartesi günü sahneye çıkarım, pazar günü evde yemek yaparım. Benim en büyük zevkim evde yemek yapmak. Tabii ki evde temizlik ya da ütü gibi işler yapmıyorum, evde yardımcım var, ama yemeğimi kendim yapıyorum. Erkekler bu tür şeylere özen gösterirler. Hem evlenilecek kadınım hem eğlenilecek kadınım. Çünkü erkekler böyledir, zevk almadığı, bir şeyler paylaşmadığı kadınla uzun süre birliktelik sürdüremez. İyi yemek yaptığımı söylerler. Benim gibi evlenilecek ve eğlenilecek kadın da bu piyasada çok. Şarkı söyleyen sahneye çıkan insanlar biraz çatlaktır. Normal insanlar bu işi yapamaz. Sinir harbi, o kadar büyük kalabalıklar. Hem çok büyük mutlulukları var, hem de çok büyük siniri, stresi, sorumlulukları var. Onun için normal değiliz.'

BARIŞIK OLDUĞUMUZ İLK YILBAŞI

Akalın, '3 yıldır Oğuz'la beraberiz hiçbir yılbaşını beraber geçiremedik. Her yıl başına küs girdik. Bu sene inşallah bir aksilik olmazsa ilk defa birlikte geçireceğiz. Kıbrıs'ta sahneye çıkacağım. Yemek yiyeceğiz. Biraz şans oyunlarında kendimizi deneyeceğiz' dedi.

NİKAHSIZIZ, HOŞ DEĞİL

Mart'ta yeni albümünün çıkacağını söyleyen Akalın, birlikteliğine ilişkin de şöyle konuştu:

'Bebek bekleme durumumuz yok. Allah verirse hoş olur. Evlatlık alamayacağım. Bebek yaparım ama evlatlık alamam. Yeğenlerime bile bir saat tahammül edebiliyorum. Bebek sahipleri söylüyor; 'Ancak, kendi çocuğun olursa bakarsın' diye. Nikahsız yaşayarak hoş bir örnek değiliz. Biz çok alelacele söz, nişan ardından nikah yaptık.

Gümbürtüye gittik. Ama Ozan Doğulu'nun düğününden çok etkilendim, ben de evlenmek istiyorum.'

Güzel şarkıcı, meslekte altın çağını yaşadığını belirterek, 'Güzel şarkılarla güzel bir çizgide gidiyorum' dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön