HABER

Ekmeklerde eksik olduğunu fark edince... Bakın kim alıyormuş!

Malatya'da fırından gelen ekmeklerin 1 adet eksik olduğunu fark eden market sahibi, çareyi güvenlik kamerasına bakmakta buldu. Görüntüleri inceleyen market sahibi, suçlunun mahalledeki bir köpek olduğunu fark edince şaşkınlık yaşadı.

Yeşilyurt ilçesine bağlı Dilek mahallesinde bir markete fırından bırakılan kasadan bir somun ekmeğin her gün eksik çıktığını fark eden Batuhan Erbaş, güvenlik kamera kayıtlarını inceledi. Kayıtlarda her sabah erken saatlerde mahalledeki bir sokak köpeğinin gelerek ekmek kasasından bir adet somun ekmeği alarak götürdüğünü fark edince gerçekte ortaya çıktı.

ARTIK KÖPEĞE EKMEĞİ KENDİSİ VERİYOR

Batuhan Erbaş, her sabah ekmeklerden bir eksik olunca fırıncı ile görüştüğünü ancak oradan sayının tam geldiğini öğrenince kamera kayıtlarını inceleyince gerçeğin ortaya çıktığını söyleyerek, “Artık her gün bir ekmeğimiz köpeğimizin hakkı’ diyerek sokak köpeğine ekmeği kendisinin verdiğini söyledi.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Allah razı olsun aç bir canlıyı doyurmak en büyük sadakadır
boş ekmek verme arada birde tavuk et kemik ver bariiii
Hayvanın ayagı kırık sanırım veterınere götür.Ekmek vermekle sevap işlenmıyor.Tedavı ettir
@cetin1234 bölgedeki gönüller kliniğe götürmüşler sakat yada kırık değil incinme var sonraki görüntülerde rahat basıyor zaten
Köpeklerde sık olan bir rahatsızlık, bir süre böyle yapıyor sonra düzeliyor. İnsanlardaki uyuşma benzeri olabilir. Ayrıca kırık bile olsa, böyle emir kipi kullanarak konuşman yanlış. Haddini bil, senin gibiler yüzünden insanlar yapacağı iyilikten bile kaçınıyor.
topal olabilir kırık değil
Geri Dön