Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım ortak canlı yayını saat kaçta başlayacak?

Uzun yıllar sonra Türkiye’ye en kritik siyasi karşılaşmasına tanık olacak. İstanbul Belediye Başkanlığı için tekrarlanan seçimde yeniden yarışacak olan Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım ortak bir canlı yayında soruları yanıtlayacak İstanbul için projelerini paylaşacaklar. Peki Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım canlı yayını saat kaçta başlayacak?

Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım ortak canlı yayını saat kaçta başlayacak?

Sadece 1 hafta kalan İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimleri için nefesler tutuldu. Son yılların en tartışma yaratan seçimi için adaylar son düzlüğe giriyor. Bu son düzlükte de son yıllarda görülmemiş bir şey gerçekleşecek ve bir Ak Parti adayı ile CHP adayı ortak bir canlı yayın gerçekleştirecek. Peki bu akşam yapılacak olan Ekrem İmamoğlu - Binali yıldırım canlı yayını saat kaçta başlayacak ve nasıl izlenebilecek?

EKREM İMAMOĞLU - BİNALİ YILDIRIM ORTAK YAYINI SAAT KAÇTA?

Sadece İstanbulluların değil tüm Türkiye’nin merakla beklediği ortak canlı yayın bu akşam gerçekleştirilecek. Siyasilerin merakla beklenen soruları nasıl cevaplayacaklarını izlemek isteyen vatandaşlar canlı yayının saat kaçta başlayacağını ve yayını nasıl izleyebileceklerini merak ediyorlar. İşte madde madde Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım ortak canlı yayını ile ilgili detaylar...

  1. Yayın Saati: 21.00

  2. Canlı yayın tüm kanallara açık olarak verilecek. İsteyen kanallar yayını izleyicilerine aktaracaklar.

  3. CNN Türk, NTV, Beyaz TV, A Haber, Kanal 360, Kanal 24 kanallarının yayın akışında ortak canlı yayın ismiyle belirtilmekte; Haber Türk ve TRT Haber’in yayın akışlarında ise ortak canlı yayının saatinde Özel Yayın ifadesinin yer aldığı görülmektedir.

  4. Yayının moderatörü olan İsmail Küçükkaya adaylara eişt sayıda soru soracak ve eşit süre verecek.

  5. Canlı yayın Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nden yapılacak.
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
imar barışı yalanı binali ve akp nin çok başını ağrıtacak istanbulda milleti soyuyorlar , devlet istese 500 tl yede ücretsizde verebilir kat tapusunu amaç para koparmak işi zor a sokup yüksek meblağlar almak bekediyeler doymak bilmiyor.
@hikmetcakir57, beleşçiler. ücretini, harcını, vergilerini, planlarını alarak ev yaptıranlar, vergilerini ödeyerek tapularını alanlar aptallarmı?
imar barışı deprem kuşağı olan ülkelerde felakete davetiyedir yarın bu izinleri verenler olası bir felakette ne cevap verecekler para uğruna sakat yapılara izin katliamdır katliam
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler