Ekrem İmamoğlu mazbatasını alırken adliyede arbede!

Mazbatasını almak üzere İstanbul Adliyesinde bulunan İl Seçim Kurulu'na gelen Ekrem İmamoğlu'na çok sayıda partili de eşlik etti. Adliyede kalabalıktan dolayı izdiham yaşandığı görülürken, partililer ve güvenlik görevlileri arasında da arbede çıktı.

YSK sonuçlarına göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu mazbatasını almak üzere İstanbul Adliyesinde bulunan İl Seçim Kurulu'na geldi. İmamoğlu'na eşi Dilek İmamoğlu ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun yanı sıra çok sayıda partili eşlik etti.

ADLİYEDE ARBEDE ÇIKTI

Adliyede kalabalıktan dolayı izdiham yaşandığı görülürken, partililer ve güvenlik görevlileri arasında da arbede çıktı. Arbede kısa sürede yatıştı. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 74 yorum
BÜYÜK BAŞKAN HOŞGELDİN HAYIRLI OLSUN
@bariskulec puhahaa bu mu büyük başkan yakında ağlar dert yanarsınız Ali koç ta büyük başkan diye ne hayallerle geldi ama sonuç ortada
Ülen sus cehapeyi anlatma bize yaşasın adalet ve kalkan partisi kalkancı haraket engellenemez
@negan Türkiye'de senin gibi cahil kesim çok. Sen gibilerin sayesinde akp ayakta. İlaçla aklınız sınırlandırılıyor galiba.. Allah soracak sizden yetimin her zerre hakkını..
@bariskulec saygı duymak zorundasınız
@negan ne zoruna gitmiş beeee.... geçer geçer üzülmeee.....:)))))
@negan sen kendini avutursun geçer geçer merak etme
@bariskulec niye siz yıllarca duydunuzmu bırakın fanatikliği hergün küfür eden pisliksiniz saygı durun evet BÜYÜK BAŞAKININIZ RECEP TAYYİP ERDOĞANA bak şimdi nasıl zoruna gidiyor dimi :)
ağır geri zekalısın.
@bariskulec kalkan olsa duramazsın kalkınmadır o (kim kalkınıyorsa artık..)
TÜRK MİLLETİNİN ONURU ADALETİN SİMGESİ MAZBATA EMİN ELLERDE ARTIK YOLUN AÇIK OLSUN
@vural1946 Baya belli emin ellerde kavgaci cehape sanki cumhurbaşkanı oldu ama millet bir daha yine bi 40 sene daha cehapeyi seçmez iyi bir ders oldu
@vural1946 akpyi seçtide ne oldu soğan kuyruğunda millet bu millete müstehak
İyi oldu, İstanbula hayırlı olsun! Seçim artık geride kalsın herkes işine , boş boş işlerle uğraştılar. Seçim sonuçlarına saygılı ol ki gelecek seçimlerde yüzüne bakan olsun, yoksa %4 bile alamasın!
@mahir_50 bir sonraki seçimlerde esaslı bir tokat yerler Halk uyaniyor artık
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler