Ekrem İmamoğlu’nun oğlu Mehmet Selim: İşte bu yüzden liderimsin baba!

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, dün Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü. İmamoğlu'nun oğlu Mehmet Selim İmamoğlu babası hakkındaki 'görüşme' eleştirilere sosyal medyadan yanıt verdi. Selim İmamoğlu, “İşte sen bu yüzden benim liderimsin baba” mesajını paylaştı.

Ekrem İmamoğlu’nun oğlu Mehmet Selim: İşte bu yüzden liderimsin baba!

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, dün Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüşmüştü. Görüşme sonrasında Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbullu olduğunu ifade ederek, "Açıkçası oyunu da istedim. O da gülümsedi" açıklamasında bulunmuştu.

"İŞTE BU YÜZDEN BENİM LİDERİMSİN BABA"

Ekrem İmamoğlu’na Erdoğan’la görüşmesi nedeniyle eleştiriler de yöneltilmişti. Eleştirilere yanıt Ekrem İmamoğlu’nun oğlu Mehmet Selim İmamoğlu’ndan “İşte sen bu yüzden benim liderimsin baba” mesajıyla geldi.

mehmetselim

"HALKA BEN BURADAYIM DEMEKTİR"

Mehmet Selim İmamoğlu, Facebook hesabından “Cumhurbaşkanını ziyaret etmek düşünülenin aksine sağlam bir duruştur. Halk ben buradayım ve işimin arkasındayım demektir” mesajını vererek şöyle devam etti:

“Mevzubahis saraysa bu saray yapılırken düşünülmesi gereken bir konuydu. Artık konumunu kabul etmemiz gereken bir cumhurbaşkanlığı külliyesi var. Bu külliyeye gitmemek boykot etmek sanıldığının aksine rakibi güçlendirir ferahlatır.”

1

ASF

356

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 79 yorum
ÇOK SEVDİĞİM HAKİKİ KÖKLÜ BİR SOLCU ARAKADŞ DEDİKİ; YAHU BU ERDOĞAN ''BEYAZA BU KARA DESE,HERKES TAMAM KARA DİYOR,HALA ÇÖZEMEDİM BU İŞİ ''DİYOR.BENDE DEDİMKİ ARAKADAŞ BU MİLLET SON 50 YILDA NELER YAŞADI HABERİN YOK DEDİM.TÜP KUYRUĞU MAZOT KURUĞU SANA YAĞ ÇAY KUYRUĞU YAHU TEE DİPTE EKMEK KUYRUĞU YAŞAMIŞ BU NESİL.YİNE NERDE İSE ALLAH DİYEN HAPSE ATILIYORDU,BAŞÖRTÜLÜLER DAİRELERE ALINMIYORDU,KIZÇOCUKLARI ÜNİVERSİTELERE SOKULMUYORDU,NAMAZ KILAN İRTİCACI ,GERİCİ OLMUŞTU, BİSMİLLAH DEMEK YASAKLANMIŞTI.BU MİLLETİN GÜVENİNİ SARSANLARADIR BU BÜYÜK TEPKİ. EVET BEYAZ KARADIR KARA.DEDİM.OLAY BU.GÜVENMEK.
@ozaydin65 bir müslüman bu kadar yalancı bu kadar riyakar olamaz sizi duyan 2002 den önce memlekette müslüman yoktu zanneder ekmeğin karne ile verildiği zaman 2 ci dünya savaşı ve dünyada kıtlığı n yaşandığı zamanlar tüp kuyruğu kıbrıs harekatı ve amerikan ambargosuna denk gelir işinize gelince dış güçler gelmeyince chp nin başarısızlığı ...bu kadar riyakar ın içinde resmen dinimden soğudum ...
@ozaydin65 ...he yav suyu dereden alırdık..ekmek yok ağaç kabuğu soyardık..cayırlarda otlar kovuklarda uyurduk..bır yerden bır yere eseklerle gıderdık..yolda bırbırımızı soyar uzerlerımıze boya atar boyardık..kız çocukları dogdugunda toprağa gomerdık...hacı ben bakırkoyden yazıyom..sen hangı hastahaneden...
@furkan_inceler_1986 Kulun yaptığından dinden soğuyorsan imanın zayıf demektir.Örnek lazımsa aç peygamberimizin hayatını oku..
@ozaydin65 nenemize dede diyorduk, camiler ahır olmuştu, dolar 800 bin liraydı, neyseki reis geldi dolar 6 lira oldu evimizde 10 liralık elektrğe 50 lira ödüyoruz imamhatiplilerden bilim öğreniyoruz sarayımız var artık ekonomi uçuyor öyle bi uçuyorki yakalayamıyoruz muhteşem birşey aptal olmak.
@tepekoylu_2015 cukk diye oturtan bir cevap yüreginize saglik insanin akliyla alay ediyorlar resmen !
@ozaydin65 atma akradasim atma ben 60 yasindayim uzayda yasamadim tr de yasadim insanlarin akliyla alay etmeyin bu kadar komik duruma düsüyorsunuz !
durum doğru fakat yorum için aynısını söyleyemeyeceğim. Amerika'nın ambargosunun sonuçlarını CHP ye yıkmak, hele hele Kıbrıs'ı kurtarmış olmanın cezasını Amerika'nın yerine Türk halkının kesmesi en azından ayıptır. Nokia 5110 dan zeki, dahi telefonlara geçilmesini de birilerine bağlarsınız artık.
@ozaydin65 ne demek beyaz kara?
@yyildiz555 he soğuduk ne olacak ulan allahın adaleti olsa bu adamlar yerin dibine girerdi demek ki kimsecikler yok martaval okumayın kimseye
@ozaydin65 sen dolar 6 oldu diyorsun bu iktidar başa geldiği 2002 senesinde dolar 1.15 ti , 2002 den önce memlekette cami , hacı hoca ve inanşsız mı vardı ?? Siz hangi gezegende yaşıyorsunuz acaba
siyeset böyle olmalı herkezi kocaklamalı
TOPUNUZUN ZİHNİYETİ AYNI BEA DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK SADECE DURUM KOLLUYORSUNUZ ŞİMDİ GÜCÜMÜZ YOK BOYUN EĞMİŞ GİBİ YAPACAĞIZ FIRSAT BULUNCAYA KADAR DEMEK İSTEMİŞ MEALEN BİZ SİZİN ARTIK CİĞERİNİZİ BİLİYORUZ CİĞERİNİZİ
@bazarbasi hangi taraftasın efendi.. ona göre rengin belli et. öyle iyi oynayan kazansın masoniyetini bırak.o eski türkiyedeydi. bitti artık.alış buna. bak kapıda atatürk elinde beyzbol sopası ile CHPlileri bekliyor.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler