HABER

El öpmeye geliyor!

Hint yıldız Koena Mitra, eski model olan Türk sevgilisinin ailesiyle tanışmak için 18 Ocak’ta Türkiye’ye geliyor.

El öpmeye geliyor!

Hint sineması Bollywood’un ünlü yıldızlarından Koena Mitra, yılbaşından hemen sonra pilot ve eski model olan Türk sevgilisi Mete Meral ile el ele dolaşırken paparazzilere yakalanmış, bu olay Hint medyasına bomba gibi düşerek ülke çapında skandala neden olmuştu. 28 yaşındaki Hint güzeli şimdi sevgilisinin ailesiyle tanışmak için 18 Ocak’ta Türkiye’ye geliyor. 7 Ocak’taki doğum gününü Bollwood yıldızları ile kutlayan Mitra, Türk sevgilisini tüm yakın arkadaşlarıyla tanıştırdı.

[

****](http://aktuel.mynet.com/galeri/unluler/yabanci-unluler/koena-mitra-bollywood-guzelinin-turk-aski/5074/125105/sayfa/1/)

Hintli güzel, Meral’i tanıştırma merasimi sırasında, “Lütfen sevgilimin adını doğru telaffuz edin” diye konuştu. Mitra’nın yakın arkadaşları çiftin ilişkilerini iyice sağlamlaştırmak ve yakında nikah masasına oturmak ve yüzük takmak istediklerini dile getirdi. Koena Mitra ise hakkında çıkan dedikodulara karşılık, “O Türk ben Hintliyim, Çok farklı kültürlerden geliyoruz ve aramızda uçurumlar var. Ama birbirimizi çok seviyoruz. Bizim ailelerimiz bu iki kültür arasında köprü olmalı” dedi. Mete’nin bir ailenin tek çocuğu olduğuna da dikkat çeken Mitra, “Ailesi benden haberdar. Onlarla internet üzerinden konuşuyorum” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön