Elazığ ve Malatya'da arama kurtarma çalışmaları sürüyor

Elazığ'da merkez üssü Sivrice'de meydana gelen 6.8'lik depremin ardından enkaz altında kalan vatandaşları kurtarma çalışmaları devam ediyor. Deprem nedeniyle Elazığ ve Malatya'da çok sayıda bina yıkıldı.

Elazığ'da dün 20:55'te meydana gelen 6.8'lik depremin ardından enkazdaki vatandaşları arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Depremin yarattığı hasar da gün ağarınca ortaya çıktı.

Deprem Elazığ ve Malatya'da büyük hasara yol açtı.

Elazığ ve Malatya'da arama kurtarma çalışmaları sürüyor

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
Yaaaa beyler şu fotoğraflar neler anlatıyor neler siz tepişin,tepişin o Allah öyle büyüktürki nereden geldiğinizi şaşırtır merak etmeyin siz.Enkaz altında hayatını kaybedenlere Allah,tan rahmet yaralılarada şifa diliyorum acınız hepimizin.
Geri zekalı Allah fakirlerden yoksullara ne istiyor madem öyle kim yaptıysa onu cezalandırsın
Büyük bir malsın vesselam. o fotoğraftaki garibanların mı bütün suç. Onlara mı ceza kesti allah
saçma saçma yorumlar yapmayın bu bir doğal afet..sel, heyelan, erozyon, kuraklık, kıtlık, çığ, don, fırtına, kasırga, tayfun, hortum, yanardağ patlamaları, orman yangınları, tsunami, yıldırım, asit yağmuru, iklim değişiklikleri bunlar doğal afetler olduğu gibi depremde bir doğal afettir..
Allah bir daha yaşatmasın inşallah
Kentsel dönüşüm olayına çok değinen var ama bu da farklı problemleri beraberinde getirecektir. İlk sorun şu ki adalet, gecekondu ve bunun gibi yapı sahiplerinin kentsel bir dönüşüm neticesinde daire almasına münasip kaçar mı? Bu, dinen de, hukuken de, felsefi olarak da olumsuz bir yanıta mahkum bir konu gibi. İlaveten, kentsel dönüşümlerin müteahhitlere bir fırsat olduğu, müteahhitlerin de katları az tutmak yerine çok tutarak etrafı kasvetli ve çok yüksek beton manzarası ile doldurduğu düşünülürse estetik bir sunilik doğabilir. Dahası, betonların rüzgarı kesme ihtimali da cabası!
devlet bizim, millet bizim, para bizim. benden alınan parayla zorda kalan vatandaşıma tabiki ne gerekiyorsa yapılacak. yandaş müteahhit olmasın yeter
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler