MAGAZİN

Ellen Page trans olduğunu açıkladı

Ellen Page trans olduğunu açıkladı

Kanadalı oyuncu Ellen Page, transeksüel olduğunu ifade ederek ismini değiştirdiğini duyurdu. 33 yaşında sanatçı, sosyal medya hesabından Elliot ismini aldığını belirtti.

Son olarak Netflix yapımı The Umbrella Academy ile seyirci karşısına çıkan ve 2007 yılında rol aldığı Juno filmiyle Akademi Ödülü kazanan Ellen Page, artık trans birey olduğunu açıkladı.

avalon-0531690380

2014 tarihinde Las Vegas'ta gerçekleştirilen bir LGBT gençlik konferansında "Saklanmaktan yoruldum" diyerek eşcinsel olduğunu söyleyen oyuncu, artık Elliot adını kullanacağını belirterek Instagram hesabından bir duyuru yayınladı.

avalon-0534745205

Page şu ifadeleri kullandı:

Merhaba arkadaşlar, trans olduğumu sizinle paylaşmak istiyorum ve ismim Elliot. Bunu yazdığım, burada olduğum, hayatımda buraya geldiğim için şanslı hissediyorum.

avalon-0513496493

Bu yolculuğumda beni destekleyen muhteşem insanlara karşı minnet duyuyorum. Trans topluluğunda pek çok kişi tarafından etkilendim. Cesaretiniz, cömertliğiniz ve bu dünyayı kapsayıcı ve şefkatli bir yer yapmak için durmadan çalıştığınız için teşekkür ederim. Daha sevgi dolu ve eşit bir toplum için her türlü desteği sunacağım.

avalon-0540865664
Oyuncu, 2018'de dansçı ve koreograf Emma Portner ile evlenmişti.

avalon-0507696969

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
trans ne oluyordu ya şu kombinasyonları bi çözemedim. yakında orjinalinden ayırt edilemeyecek duruma gelicek bu ameliyatlılar falan işte o zaman bittiğimiz andır
trans yağlar sağlık için zararlıdır trans bireyler de toplum için
Şimdi ben anlayamadım. bu kadın bir kadın ama sevgilisi de kadın. fakat bu ünlü kadın sevgilisi olan kadına karşı erkek rolünü mu yaşayacakmış? trans birey benim bildiğim travestidir. ben bir şey anlamadım. neyse onlara iyi eğlenceler diliyorum. ahirette ne bir şekilde anlarız herhalde
Geri Dön