HABER

EMD buluşmaları Yenibosna'da

İSTANBUL (İHA) - Ekonomi Muhabirleri Derneği (EMD) İstanbul Şubesi, 13 Aralık Cuma günü İstanbul'da iş dünyası temsilcileriyle ekonomi basınında görev alan gazetecileri biraraya getirecek.

EMD İstanbul Şubesi'nden verilen bilgiye göre, yarın Yenibosna'daki Dış Ticaret Kompleksi'nde ekonomi bakanlarından Kürşat Tüzmen ile çok sayıda oda ve dernek başkanının katılacağı bir toplantı düzenlendi. EMD Bulaşmaları adıyla yapılan toplantıya, ekonomi gazetecileri ile ekonomi dünyasının temsilcilerini biraraya getirecek toplantı saat 19.00'da başlayacak. Toplantıya katılacak isimler arasında Ankara Sanayi Odası Başkanı Zafer Çağlayan, İstanbul Sanayi Odası Başkanı Tanıl Küçük, İstanbul Ticaret Odası Başkanı Mehmet Yıldırım ve Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün ile Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Oğuz Satıcı da yer alıyor.

İşçi sendikalarının başkan ve yönetim kurullarının da katılacağı toplantıda TOROB Başkanı Sinan Babila, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ve TYD Başkanı Tavit Köletavitoğlu da bulunacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön