HABER

Emekli öğretmeni atkıyla boğdular

Emekli öğretmeni atkıyla boğdular

Denizli'de bir emekli öğretmen, dükkanda elleri ve ayakları arkadan bağlanıp, atkıyla boğularak öldürülmüş şekilde bulundu.

Edinilen bilgiye göre, dün gece saat 00.30 sıralarında meydana gelen olayda, 27 yıl ilkokul öğretmenliği yaptıktan sonra emekli olan ve 12 yıl önce Atatürk Caddesi'nde bakkal dükkanı işletmeye başlayan Süleyman Şıralı'nın (56) eve gelmemesi üzerine oğlu Özgür Şıralı dükkana gitti. Dükkanın arka bölümünde babasını yerde elleri ve ayakları bağlanmış, boynunda atkı olduğunu gören Özgür Şıralı, hemen 112 Acil Servis'i arayarak yardım istedi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Süleyman Şıralı'nın öldüğünü tespit etti. Denizli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Bürosu ekipleri, olay yerinde yaptıkları incelemede, dükkanda bulunan kasanın zorlandığını ancak açılamadığını, boğuşma sırasında dükkandaki bazı malların devrildiğini belirledi. Katillerin kaçarken sigara götürdükleri ileri sürüldü.

Süleyman Şıracı'nın, dükkanı kapatmadan önce müşteri olarak gelen bir ya da birkaç kişi tarafından gasp amacıyla önce dövülüp, daha sonra elleri ve kolları bağlanarak öldürüldüğü tespit edildi. Ölüm haberi Şıracı ailesini yasa boğdu. Şıracı'nın eşi Fatma ve kızı Arzu, olayın şokunu uzun süre atlatamadı. Anne kız birbirine sarılarak gözyaşı döktü. Süleyman Şıracı'nın dünürü Gülsen Karakuş ise, dünürünün çok iyi bir insan olduğunu, çevresinde sevilen birisi olduğunu söyleyerek, "Yeter artık. Ne istediler Süleyman beyden. Birkaç paket sigara için insan öldürülür mü? " diyerek katillerin yakalanmasını istedi.

Basın mensuplarının olay yerinde görüntü çekmesi sırasında alışveriş için bakkal dükkanına gelen bir kadın, Süleyman Şıralı'nın öldürüldüğünü duyunca büyük şaşkınlık ve üzüntü yaşadı.

Denizli Emniyet Müdürü Muzaffer Erkan, olayın araştırıldığını, Şıralı'nın darp edilerek ve boğularak öldürüldüğünü tespit ettiklerini belirterek, "Cinayetin gasp amaçlı işlendiğini tahmin ediyoruz. Soruşturma sürüyor" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön