Emekli polis cinneti: 3 ölü

İzmir'de emekli polis memuru, kendisine borcu olan bir kişiyi ve arkadaşını silahla vurarak öldürdükten sonra intihar etti.

Emekli polis cinneti: 3 ölü

Olay, Karabağlar ilçesi 4311. Sokak’taki bir iş yerinde meydana geldi. İddiaya göre Halil B., ganyan bayii işletmecisi olan emekli polis memuru Yakup K.'ya ait Buca ilçesinde bulunan ganyan bayiinde at yarışı oynayarak 4 bin TL borç yaptı. Borcunu uzun süre ödemeyen Halim B.'nin Karabağlar'da bulunan iş yerini basan Yakup B., yaşanan kısa tartışmanın ardından Halim B.’yi beylik tabancasıyla vücudunun çeşitli yerlerinden vurarak öldürdü.

Bu sırada iş yerinde bulunan ve araya girmek isteyen İlkay M.'ye silahı doğrultan Yakup B., onu da silahla vurduktan sonra bir elde kendi kafasına sıkarak intihar etti. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
polisler artık iyice azdı
la siktir git.azmış azmış olsalar sizede uğrardı.sen anladın.
azsalar seni mutlu yaparlardı mutsuz olmazdın
kesinlikle size uğrardı belkide uğramıştır
Çingene beylik vermişler önce babasını vurmuş ne bekliyon ki ipsiz sapsız cahil ne kadar tip varsa ya polis ya uzman çavuş oluyo sonuda böle oluyo bide adam olduklarını zanlediyolar
senin ne olduğun belli oldu şimdi, zihniyetinde belli 380.000 personeli içinde barındıran bir teşkilatta herkesi aynı kefeye koyabiliyorsan ahmağın ta kendisisin demektir önüne 5 tane koyun verseler otlatamayacak adamlar klavye erkeği olmuş er meydanında görmek isteriz senin gibileri...
sana çok kızacaklar ama ,,senden yanayım..
senin gibi anasını bacısını çalıştırmaktan iyidir
emekli polislerin silahları alınmalı, ayrıca 70 yaşındakilerinde sürücü ehliyetleri iptal edilmeli.
hadi ordan be bilgiç bilgiç boş konuşuyorsun.
Bu kin bu nefret nedir böyle emekli de olsa ölmüş te olsa polisse saldırıya devam ayıptır günahtır
Polis senin ananı bellesin emi şerefsiz oğlu şerefsiz, önce haberin içeriğini oku ondan sonra konuş, senin gibi bir köpek adamın parası çarpacak sonra da elini kolunu sallaya sallaya gezecek öyle mi. tek üzüldüğüm kendini öldürmesi. kim olursa olsun, bir insanın çoluğunun çocuğunun rızkını alıp vermeyenin kellesini vuracaksın.
tarik1024 isimli yorumcu,yorumumu anlamdan ölmüşlerime küfür etmişsin ALLAH CC seni ıslah etsin ayrıca ben 32 yıl hizmetten sonra emekli olan gazi bir polisim.
icra yasaları caydırıcı olsaydı kimse ölmezdi sorumlusu meclis
Diğer Haberler