Emekli Tuğgenerale altın kaplama vazo verildi

YAŞ Kararıyla emekli edilen 8. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Ömer Faruk Küçük için Vali Ali Yerlikaya tarafından veda yemeği verildi.

Emekli Tuğgenerale altın kaplama vazo verildi

Bir yerel gazete sahibi ise Küçük’'e altın kaplama vazo hediye etti. YAŞ Kararıyla emekli edilen 8. Mknz. P. Tug. Komutanı Tuğgeneral Ömer Faruk Küçük için Vali Ali Yerlikaya Yelken Kulüp'de bir veda yemeği verdi.Yemeğe çok sayıda oda başkanı, daire müdürleri ve basın mensupları katıldı.

Yemekte konuşan Vali Yerlikaya, "Şırnak'dan sonra Tekirdağ'da yollarımızın kesiştiği Komutanımızla uyumlu bir çalışma sürece geçirdik. Memuriyette göreve başladığımız zaman hiç bitmeyecekmiş gibi gelir bizlere, ancak sayılı gün bir anda bitiverir. Tugay komutanımıza çalışmalarından dolaşı teşekkür ediyoruz" dedi.

30 Ağustos'da emekliye ayrılacak olan Tuğgeneral Küçük, "Burada tüm resmi kurumlarla hoşgörülü ve güzel bir çalışma sergilediğimizi düşünüyorum. Tekirdağ'ı ayrıca çok sevdim. En az bir yıl daha emekli olduktan sonra burada kalmayı planlıyoruz" diye konuştu. Konuşmaların ardından Vali Yerlikaya, Küçük'e vazo hediye ederken, Yeni Haber Gazatesi sahibi Ersin Bilmeç'de kendisine altın işlemeli bir kahve takımı hediye etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler