Emel Sayın'ın gençlik görüntüsü şaşkına çevirdi

Yeşilçam'ın ve türk sanat müziğinin efsane ismi Emel Sayın'ın 58 yıl önce çekilen fotoğrafı görenleri şaşkına çevirdi. 'Mavi Boncuk' olarak bilinen Emel Sayın bilinen görüntüsünden oldukça farklıymış.

Mavi Boncuk Emel Sayın ve Süperstar Ajda Pekkan bundan yaklaşık 58 yıl önce, henüz kariyerlerinin başındayken, İlham Gencer'in efsanevi mekanı Çatı Klüp'te sırayla sahneye çıkarak günün popüler İtalyanca ve İngilizce şarkıları ile jazz eserlerden oluşan repertuarlarıyla İstanbulluları mest ediyorlardı.

Şokopop'un arşivinden çıkan fotoğraflar iki efsane sanatçının değişimini de gözler önüne sermiş oldu.

İşte ünlü isimlerin zaman içindeki değişimi...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Hepsi ahlak ve düstur sahibi in sanlardı.Işlerine ve çevrelerine karşı saygıları vardı.Ebediyete göç edenlere Allah'tan rahmet, hayatta olanlara sağlık ve huzur dolu yaşam diliyorum
Yoo sadece saç rengi,ve çok küçük orada daha yüz oturmamış belli,şalıran bir sizsiniz heralde,kalmadı uğraşacak kimse duayenlere bulaşalım dediniz belli ki.
Çocukluğumuzun sanatçıları,artistlerinden her biri bu hayattan kopup gittikçe benim de içimden,ruhumdan bir şeyler kopup gidiyor.Tanrı uzun ömür versin çocukken Emel hanımı tanıma şerefine nail olmuştum.o tatlı dili,ses tonu,o gülümsemesi yemyeşil gözleri hala aklımdan çıkmaz..umarım,bu iyice çöplüğe dönen dünyada,son kalan bir kaç çiçeğin de ölümünü görmem.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler