MAGAZİN

Emily Ratajkowski photoshop iddialarına sokak tarzıyla yanıt verdi

İngiliz model Emily Ratajkowski, kısa sürede doğum kilolarından kurtulduğuna bazı takipçilerini inandıramamıştı. Model bu iddialara sokak tarzıyla yanıt verdi.

Emily Ratajkowski photoshop iddialarına sokak tarzıyla yanıt verdi

Mart ayında 'Sylvester Apollo Bear' adını verdiği bebeğini kucağına alan İngiliz model Emily Ratajkowski, ilk kez anne olmanın sevincini yaşamıştı. Kısa sürede doğum kilolarından kurtulan Ratajkowski, önceki gün oyuncu eşi Sebastian Bear McClard ile birlikte New York sokaklarında görüntülendi.

SPL5227504_001

Sosyal medya hesabından sık sık günlük hayatından kesitler yayınlayan Ratajkowski, doğumdan sonra yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmişti.

SPL5227504_004

29 yaşındaki modelin, fotoğraflarına özellikle karın bölgesini photoshop uygulamaları kullanarak incelttiği ileri sürülmüştü.

SPL5227504_027

Emily Ratajkowski ise tüm bu söylentilere önceki eşi Sebastian Bear McClard ile çıktığı bir gezintide tercih ettiği kıyafetle yanıt verdi.

SPL5227504_017

Eşiyle birlikte New York sokaklarında köpeklerini dolaştırırken objektiflere takılan İngiliz modelin, bol bir pantolon ile karın bölgesini açıkta bırakan sarı renkli bir tişört giydiği görüldü.

SPL5227504_026

Kısa sürede doğum kilolarından kurtulan Emily Ratajkowski, böylece hakkında ortaya atılan, "sosyal medya paylaşımlarında karın bölgesini inceltiyor" iddialarını da yalanlamış oldu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler