Emina Jahovic Sadettin Saran'a yorum yaptı, olay oldu

Mustafa Sandal ile ayrıldıktan sonra adı Sadettin Saran ile anılan Emina Jahovic uzun süre bu aşka dair yorum yapmasa da artık aşkını açık yaşıyor! Emina Jahovic son hareketiyle yine şaşırttı.

Emina Jahovic Sadettin Saran'a yorum yaptı, olay oldu

Popçu Mustafa Sandal ile Emina Jahovic'in 10 yıllık evliliği geçen haziran ayında bitti. Sırp şarkıcı, şu sıralar iş insanı Sadettin Saran ile birliktelik yaşıyor.

Emina Jahovic, Sadettin Saran'a olan hayranlığını bu kez Instagram'da dile getirdi.

Sportif kimliğiyle bilinen Sadettin Saran, "Siz uyurken. Saat: 7.00 fedakarlık olmadan kazanım olmaz. Na pain no gain (Acı yoksa başarı da yok)" şeklinde bir paylaşım yaptı.

5bf3c17a66a97c2d317bbf27

Şarkıcı, kendisinden 18 yaş büyük sevgilisinin paylaşımına 'Wow' yorumunda bulunarak, şaşkınlığını dile getirdi. Bunun üzerine fotoğraf altına yorum yağdı.

Emina Jahovic-Sadettin Saran birlikteliği, "2018’in en bomba ilişkisi" seçildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
BIZI YEME BE SABAH 7 DE BIKERE HAVA KARANLIK 8 GIBI AYDINLANIYO TAM OLARAK SUYA GUNUN YANSIMASI VURUYOR ESKI BIR RESIM KIMSE SALAK DEGIL YEMEYIN BIZI GUNESIN KACTA DOGDUGUNU EN IYI BIZ GARIBANLAR BILIRIZ SABAH 6 DA KALK BIZIM GIBIDE GORELIM SENI SAADETTIN BEK...
SARAN KENDİNİ YERİN DİBİNE SOKTU..KADIN ZATEN ORADA .
onun sadettin olduğunu biz nereden bileceğiz? sonra, saatin 07:00 olduğunu nereden bileceğiz. bu deliller yetersiz. Ha diyelim o ve saat doğru. Ulan benim de özel havuzum olsun aynı saatte havuza girmezsem en adi şerefsizim... İmza bir H.Avşar fanatiği...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler