Emniyette deprem! Birçok ilin emniyet müdürleri görevden alındı

Adana, Afyonkarahisar, Antalya, Iğdır, Karabük, Muş, Osmaniye ve Siirt'in emniyet müdürleri görevden alındı. İllere yeni il emniyet müdürleri atandı. Son dakika habere göre, Şehit edilen Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'nin yerine Osmaniye Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman atandı.

Emniyette deprem! Birçok ilin emniyet müdürleri görevden alındı

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararına göre, Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Iğdır Emniyet Müdürü Melih Ekici, Karabük Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay ve Siirt Emniyet Müdürü Mustafa Tokyay merkeze alındı.

Bu suretle boşalan Adana Emniyet Müdürlüğüne Muş Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Iğdır Emniyet Müdürlüğüne Hüseyin Göllüce, Karabük Emniyet Müdürlüğüne Sırrı Tuğ, Siirt Emniyet Müdürlüğüne ise Saruhan Kızılay getirildi.

ŞEHİT EDİLEN RİZE EMNİYET MÜDÜRÜ VERDİ'NİN YERİNE ATAMA

Söz konusu atama kararıyla Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğüne Gürsel Yıldız, Antalya Emniyet Müdürlüğüne Mehmet Murat Ulucan, Muş Emniyet Müdürlüğüne Ahmet Arıbaş, Osmaniye Emniyet Müdürlüğüne ise Ahmet Selçuk Okumuş'un ataması gerçekleştirildi.

Öte yandan 11 Aralık'ta bir polis memuru tarafından makamında uğradığı silahlı saldırıda şehit edilen Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'nin yerine Osmaniye Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman atandı.

AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
az biat edenler alındı çok biat edenler hatta tapanlar alındı vatana millete hayırlı olsun diyemicem çünkü vatan la milletle alakası yok ama kuzulara hayırlı olsun meeeee lemeye devam..
ne saçmalıyorsun
Nasıl bir ateist ucak düşeceği anlarda imana geliyorsa, senin gibi chp'de seçim zamani dindar diye asagiladigi kesimi kardesi olarak goruyor. ıki yuzlu bir zihniyettir.
fetöyü ülkenin sinir uçlarına kadar getirenler kahraman ilan edilen ülkede yaşıyoruz.
habere bak.görevden alındı yazmışsın,osmaniye emniyet müdürü rizeye atanı yazmışsın.demkki görevden alınma yok görev yeri değişikliği var.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler