HABER

En beğenilen Kadınlar Günü mesajları | Instagram, WhatsApp ve Twitter için farklı Kadınlar Günü mesajları

8 Mart Dünya Kadınlar günü tüm dünyada kutlanan önemli günlerden biri olarak biliniyor. Vatandaşlar kadın haklarının, kadın-erkek eşitliğinin en çok konuşulduğu günlerden biri olan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde sevdiklerine yollamak için en güzel mesajları araştırmaya koyuldu. İşte Instagram, WhatsApp ve Twittter için farklı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajları...

En beğenilen Kadınlar Günü mesajları | Instagram, WhatsApp ve Twitter için farklı Kadınlar Günü mesajları

Kadın haklarının ve kadın-erkek eşitliğinin öneminin vurgulandığı ve tüm dünyada kutlandığı gün olan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. İşte sosyal medyada paylaşabileceğiniz ve annenize, sevgilinize, eşinize, ablanıza, tanıdığınız tüm kadınlara yollayabileceğiniz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajları...

TWITTER, INSTAGRAM VE WHATSAPP İÇİN EN GÜZEL 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJLARI

Kadına şiddetin olmadığı, kadınlarında erkekler kadar özgür olabildiği, kadına saygının olduğu bir yıl olması dileğimle...

Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

Hakkı ödenemeyecek olan kadınların 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun.

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler kadınlar günün kutlu olsun..

Kadınlar toplumumuzun mimarlarıdır, bir toplumun gelişmesi, değişmesi ve aile yapısı tamamen kadına bağlıdır. Ne yaparsak yapalım asla onların hakkını ödeyemeyiz. Kadınlar Gününüz kutlu olsun!

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Kadınlar günün kutlu olsun!

Hakkı ödenemeyecek olan kadınların 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun.

Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

“Kadınlar ile ilgili yapılabilecek üç şey vardır. Onu sevebilir, onun için acı çekebilir ya da onu edebiyata çevirebilirsin.” Henry Miller

“Dünyayı kadınlar yönetiyor olsaydı hiç savaş yaşanmazdı ancak 28 günde bir derin müzakereler yaşanırdı.” Robin Williams

“Sevmekte kadınlar profesyonel, erkekler ise amatördür.” Francois Truffaut

“Yeryüzünde gördüğümüz her şey, kadının eseridir.” Mustafa Kemal Atatürk

“Bir kadın olarak kentim yok. Bir kadın olarak kentim tüm dünya..” Virginia Woolf

Bizi biz yapma hedefinde yüreklerindeki sevgi ve şefkati hiç bir karşılık beklemeden veren tüm annelerimizi ve kadınlarımızı en kalbi duygularla selamlıyor, sağlık, mutluluk ve başarılar dileğiyle sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.

Bugün bizi biz eden ailelerimizin temeli sayılan kadınlarımızın günüdür. Erzurumlu Kara Fatmaların, Nene Hatunların günüdür. Kurtuluşu omuzlayan cenneti ayakları altında taşıyan kadınlarımızın günüdür. Kadınlar Günü kutlu olsun.

Mücevher gibidir, bir kadının gözyaşları. Onlar damladıkça, sizin değeriniz düşer. Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü canı gönülden kutlarım.

Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için cok özelsin. Kadınlar Günün kutlu olsun!

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

'Dünya’da hiçbir milletin kadını, milletini kurtuluşa ve zafere götürmekte, Anadolu kadınından daha fazla çalıştım diyemez.' Mustafa Kemal Atatürk

KADINLAR GÜNÜNDE GELEN AYAKKABI MESAJINA DİKKAT!

Daha önce pek çok dolandırıcılık faaliyetinin yaşandığı WhatsApp'ta son günlerde dolaşan, “Adidas Kadınlar Günü hediyesi! Adidas 1 milyon çift ayakkabı veriyor!” başlıklı mesaj kullanıcılara çeşitli gruplardan yollanıyor ve yayılmaya devam ediyor.

Siber güvenlik kuruluşu Bitdefender’ın Türkiye Operasyon Direktörü Alev Akkoyunlu, böyle bir ileti alan kullanıcıları uyardı ve hediye içerikli mesajla birlikte gönderilen linke tıklanmaması gerektiğini söyledi. Kadınlar Günü’nü fırsat bilerek 1 milyon çift ayakkabı hediye edildiğini belirten mesajdaki linke tıklandığında ise aynı mesaj, tıklayan kullanıcının tüm kişi listesine yollanıyor.

Böyle bir hediye dağıtımının olmadığını belirten Bitdefender Türkiye Operasyon Direktörü Alev Akkoyunlu, kullanıcılara şu uyarılarda bulundu: "Kampanya ve hediye gibi bir mesaj içeriği gördüğünüzde bilgileri, şirketin kendi web sitesine girerek kontrol edin. Bir mesaj içeriğinde resmi logoların olması o mesajın gerçekten o kurumdan geldiği anlamına gelmez."


Geri Dön