HABER

En beğenilen marka Pınar

İZMİR (İHA) - Yürekli Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri şirketi tarafından düzenlenen "Marka 2002" konferansı kapsamında halk oylamasıyla gerçekleştirilen "Benim Markam" yarışmasının ödülleri sahiplerini buldu. Pınar, gıda kategorisinde tüketicinin en beğendiği ve tercih ettiği marka seçildi.

Tekstilden gıdaya, kozmetikten akaryakıta kadar farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin katıldığı yarışmada Pınar, tüketicinin en beğendiği gıda markası seçildi. Yüzlerce tüketicinin oy kullandığı yarışmaya, özellikle kadınlar ve 25 yaş üstü tüketiciler yoğun ilgi gösterdi. Tüketicinin sesli iletişim sistemiyle yönlendirilerek oy kullandığı yarışmada geçerli sayılan 4 bin 256 oyun 2 bin 274'ünü kadınlar, bin 982 adetini ise erkekler kullandı. Oy kullanan tüketicilerin bin 68'inin 24 yaş altı, 3 bin 168'inin ise 25 yaş üstü olduğu bildirildi. Pınar'ın en beğenilen gıda markası seçildiği yarışmada, ikinciliği Mavi Jeans'ın, üçüncülüğü ise Vestel'in aldığı belirtildi.
Yaşar Holding Gıda Grubu Başkan Yardımcısı İdil Yiğitbaş, Pınar'ın, 27 yıldan bu tarafa tüketicinin değişen ihtiyaç ve isteklerine göre üretim yaparak farklılığını ortaya koyduğunu, Pınar markası altında 600'den fazla ürün bulunduğunu vurgulayarak, "En büyük hedefimiz markamızı dünyaya tanıtabilmek" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön