Enes Batur gişe rekoru kırmıştı! Bakın kazandığı parayla ne yapmış

YouTube fenomeni Enes Batur, çektiği ilk filmden kazandığı parayla ne yaptığını açıkladı. Bakın parayı nereye harcamış?

Enes Batur gişe rekoru kırmıştı! Bakın kazandığı parayla ne yapmış

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan sosyal medya fenomeni Enes Batur'un, 'Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi?' filmi 19 Ocak'ta vizyona girmiş ve izlenme rekoru kırmıştı. Şimdilerde ikinci filmini çıkarmak için gün sayan Batur, ilk filminden kazandığı parayı ne yaptığını anlattı.

ekran-resmi-2019-05-21-14-2Cof

Enes Batur, gişe rekoru kırdığı ilk filminden kazandığı parayı ne yaptığını şu cümlesi ile açıkladı: "İlk filmden kazandığım parayla vergi borcumu kapattım." Batur, yeni filmi için de açıklamalarda bulundu.

ekran-resmi-2019-05-21-14-PEyB

Yeni filmi 'Enes Batur: Gerçek Kahraman' için gün sayan Batur, hayranlarına da bir müjdeli haber verdi. Batur açıklamasında "İkinci film başarılı olur, güzel bir şeyler kazanırsak güzel bir araba almak istiyorum. Eğer film 3 milyon izlenmeyi geçerse takipçilerime 100 bin TL'lik bir çekiliş yapacağım" dedi.

ekran-resmi-2019-05-21-14-gVY2

Geçtiğimiz günlerde ise Enes Batur, hayranlarını bir hayli şaşırttı. Batur, sosyal medyadan paylaştığı davetiye fotoğrafı ile 22 Mayıs'ta evleneceğini duyurdu.

ekran-resmi-2019-05-21-14-PrTa

Enes Batur, ''Hadi bakalım bütün arkadaşlarıma özelden yolladım'' diyerek Instagram hesabından davetiyesini paylaştı. Takipçileri, Batur'un evleneceğine inanmakta zorluk çekti.

ekran-resmi-2019-05-21-14-Mk0O

ekran-resmi-2019-05-21-14-m2bn

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 31 yorum
çocuklar için iğrenç bir örnek
bu karaktrsz benim tivimde bilgisayarimda dünyamda yasak sizde prim vermeyin bunlara kafalara boklra
@umityilmaz22 sizin yaratıcı ve güzel fikirleriniz varsa siz örnek olun.Umarım filme iğrenç dememişsindir sonuçta o kadar oyuncu var. Evlilikte öyle ama neyse. Bol şans...
BUNLAR BOŞ İŞLER ...ÇALIŞMADAN,ÜRETMEDEN ALIN TERİ DÖKMEDEN SAHİP OLUNAN HİÇ BİR ŞEY KALICI OLMAZ VE HAYIRDA GELMEZ... YAZIK HEMDE ÇOK YAZIK GENÇLERİN ENERJİLERİNİ BOŞA HARCAMALARINA.
@atlasakoc sizinde bir youtube kanalı açıp her gün düzenli bir şekilde farklı içerikli videolar attığınızı görmek isteriz. 10 milyon olmasada olur
SANA HELAL OLSUN ÇOCUK PARANI ÇARÇUR EDECEĞİNE HAYATINI DÜZENE KOYMAN TAKTİR EDİLECEK BİR ŞEY, DEVAM ET YOLUN AÇIK OLSUN
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler