MAGAZİN

Enes Batur'un Ayaz şarkısı olay oldu! Şehitleri klibinde unutmadı

Enes Batur, yeni şarkısı Ayaz'ın video klibini YouTube kanalından yayınladı. Şehit Eren Bülbül, Fethi Sekin, Aybüke ve Necmettin öğretmenlere yer verilen klip, kısa sürede izlenme rekoru kırarken, sosyal medyadan binlerce övgü aldı.

Enes Batur'un Ayaz şarkısı olay oldu! Şehitleri klibinde unutmadı

Enes Batur Ayaz şarkısı ve klibiyle gündeme bomba gibi düştü.

YouTube'da içerik üretiminin yanı sıra oyunculuk ve şarkıcılık deneyimlerinde de bulunan sosyal medya fenomeni Enes Batur,yeni şarkısı Ayaz'ın klibini yayınlandı.

Kendi YouTube kanalından yayınladığı klibin sonunda Batur; Şehit Eren Bülbül, Fethi Sekin, Aybüke ve Necmettin öğretmenlere yer verdi.

2

Klibin şehitlerimizi anması sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük beğeni toplarken Batur'a yorum yağdı.

1

Kullanıcılar, "Gerçekten izlerken gözlerim doldu", "Öyle bir klip ki tüm önyargılarım bitti", "Çıtayı arşa çıkarmışsın" şeklinde yorumlarda bulundu.

enes-batur-un-izlenme-rekoru-kiran-klibine-ovgu-13940459_5243_m

Enes Batur yorumların ardından sosyal medyadan bir açıklama yaptı ve şunları yazdı: "Beni bu günlere getiren, benim ben olmamı sağlayan, vatan uğrunda her türlü fedakârlığı göstermiş babam için hazırladığım Ayaz klibini umarım beğenirsiniz. Sizin desteğiniz oldukça her zaman en iyi işleri yapmaya ve en iyi olmaya devam edeceğiz iyi ki varsınız canım ailem!"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
Bu unutmasa ne olur arkadaş ? Ben ülkem için 2007 yılında gönüllü komando olarak zincidere 1. komando tugayına gittim 15 ay aslanlar gibi görevimi yaptım. Öyle kliple felan reklam kokan hareketler. bizim vatandaş o klibi internet üzerinden izleyecek, buda paraları cebe atacak lüks yaşamına devam edecek. Bu ülkede, bu ülke için kafası zehir hizmet verecek o kadar genç var ki, maddi durumu olmayıp, okuyamayan, bir yerlere gelmek isteyip gelemeyen, keşke onların elinden tutabilsek, bunları fenomen yapanlara diyecek bir sözüm yok.
@dursun_emrah_1930 kimse k,mseye zorla bişey izletmiyor ki
bunu da bunu takip edenleri de ülkeden kovacaksın. şehidi anmak sana mı kaldı? hayatında hiç cumaya gittin mi ki Allah için canını vereni reklam ediyorsun?
bu ülkede meşhur olmak istiyorsan iktidar olmak istiyorsan para kazanmak istiyorsan şehitleri bayrağı ve değerlerimizi kullan yeterlidir nasıl olsa cahil bir milletiz
@beyza_can_s3 ŞEHİTER ve BAYRAK
prim adına ne sehitler verdik ya rabbi
Geri Dön