Enflasyon Oranı Sokakta Nasıl Yorumlanıyor?

Ankaralı vatandaşlar, enflasyon oranı artışını alım güçlerindeki düşüşten hissettiklerini dile getirdiler. Vatandaşlar, enflasyon oranının kamuoyuna açıklanandan daha fazla olduğunu düşündüklerini vurguladılar

Enflasyon Oranı Sokakta Nasıl Yorumlanıyor?

Ankaralı vatandaşlar, enflasyon oranı artışını alım güçlerindeki düşüşten hissettiklerini dile getirdiler.

Vatandaşlar, enflasyon oranının kamuoyuna açıklanandan daha fazla olduğunu düşündüklerini vurguladılar.

Enflasyon oranının açıklanandan daha fazla olduğunu belirten vatandaşlar, gerçek ihtiyaçlar dikkate alınarak açıklama yapmanın daha doğru olacağı konusunda hemfikir. Enflasyonun sadece mali olarak değil insan ilişkilerini de etkilediğini belirten Ankaralılar, bu duruma devletin el atmasından yana. Vatandaşlar alışverişin tansiyonunun geçici indirimlerle düşürüldüğü ancak yakın bir zamanda yeniden eski haline döneceği görüşünde.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Hiç kimse yetmiyor, bitmiyor diye yakınmasın, ülkemizin durumu çok çok iyi!! ekonomimiz uçuyor !! şu anda dünya lideriyiz!! Reis sen dik dur eğilme!! Yav ayda 15 kilo et yiyorsunuz hala ağlaşıyorsunuz!! 1600 lira maaş alıyorsunuz hala yetmiyor diyorsunuz!! Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de oylar AKP'ye!!!!!
Yıl içinde siyasi yöneticilerimiz, ekonomimizin uçtuğunu kaçtığını, dünya lideri bir ülke olduğumuzu söylerler... Aralık ayında çalışanların maaş zamları gündeme gelince ülkemizin durumu belli, çok vermek isterdik ama malum durumumuz bu derler... Hangisi doğru.. uçtuğumuz kaçtığımız mı?... Kötü durumda olduğumuz mu ? :)))))..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler