Engelliler için toplandılar

İzmit Belediyesi Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Birimi, Sivil Toplum Kuruluşları ve Rehabilitasyon Merkezi yetkilileri engelliler için yapılacak çalışmalar için bir araya geldi.İzmit Belediyesi Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Birimi, Sivil Toplum Kuruluşları ve Rehabilitasyon Merkezi yetkilileri ile Belsa Plaza’da bir araya geldi.

Engelliler için toplandılar

İzmit Belediyesi Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Birimi, Sivil Toplum Kuruluşları ve Rehabilitasyon Merkezi yetkilileri engelliler için yapılacak çalışmalar için bir araya geldi.
İzmit Belediyesi Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Birimi, Sivil Toplum Kuruluşları ve Rehabilitasyon Merkezi yetkilileri ile Belsa Plaza’da bir araya geldi. Belsa 9. kattaki toplantıya 13 dernek ile 7 özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinden ilgililer katıldı. Toplantıda engellilerle ilgili yapılacak faaliyetler hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
10-16 Mayıs Engelliler Haftası sebebi yapılacak olan “Engelsiz İzmit Çalıştayı” ve “Birlikte Olmak Her Engeli Aşar” etkinliğinin kesin programının da belirlendiği toplantının belirli aralıklarla yapıldığı kaydedildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler