Engin Akyürek ve Bergüzar Korel'den Sevgililer Günü çekimi!

15 Şubat'taki vizyonu için gün sayan 'Bir Aşk İki Hayat' filminin başrol oyuncuları Engin Akyürek ve Bergüzar Korel, sevgililer günü öncesinde yılın aşk filmi için stüdyoya girdi.

Engin Akyürek ve Bergüzar Korel'den Sevgililer Günü çekimi!

Ay Yapım ve Medyapım ortak yapımı yılın aşk filmi 'Bir Aşk İki Hayat'ın vizyonuna sayılı günler kala filmin başrol oyuncuları Engin Akyürek ve Bergüzar Korel'den özel kareler yayınlandı. İlk kez bu film projesi için bir araya gelen ikili çekimler boyunca güzel bir uyum yakaladı. Çekimlerde olduğu kadar çekim arkasında da keyifli vakit geçiren Akyürek ve Korel'in stüdyo çekiminden romantik ve eğlenceli kareler ortaya çıktı.

Sevgililer gününün ertesi günü vizyona girecek aşk dolu filmin senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz'ın kaleme alırken, yönetmen koltuğunda birçok başarılı projeye imza atan Ali Bilgin yer alıyor.

BI_0792

Aşk ve hayatın sonsuz seçeneklerini anlatan 'Bir Aşk İki Hayat'ta Akyürek ve Korel'e İpek Bilgin, Merve Dizdar, Osman Sonant ve Serhat Parıl gibi önemli isimler eşlik ediyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
şu güzelim kadının kocası ben olsaydım kıskançlık yüzünden filmlerde oynatmazdım
Sevgililer Günü çekimi mi,Film çekimi mi? Bence ikisi arasında çok net fark var... Sevgililer Günü çekimi olacaksa neden Halit Ergenç ile değil???
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler