Erdal Şef Nusret'e özendi... Restoran karıştı

Moskova’daki bir et restoranında, çoğu Rus ve Brezilyalı iş adamları, 4 Şubat’ta saat 15.20’de müşteriler bir yandan keyifle yemeklerini yerken Erdal Şef, masaların arasına koyduğu servis sehpasında ateşle et pişirme şovu yaptı.

Moskova’daki bir et restoranında, çoğu Rus ve Brezilyalı iş adamları, 4 Şubat’ta saat 15.20’de müşteriler bir yandan keyifle yemeklerini yerken Erdal Şef, masaların arasına koyduğu servis sehpasında ateşle et pişirme şovu yaptı. Bazı müşteriler de bu şovu cep telefonlarıyla kaydetti. Özenle tabağa yerleştirdiği etleri, ızgaraya koymadan önce ateşi harlatan Erdal Şef, alevlerin bir metreyi geçmesi üzerine zor anlar yaşadı. Şefin yangın sensörlerinin altında yaptığı alevli şov, sensörleri çalıştırınca bu durum önce kendi bulunduğu bölgeye daha sonra da restoranın geneline yansıdı. Sensörler devreye girince müşterilerin üzerine tavandan basınçlı su fışkırdı. Masalar, tabaklar, müşterilerin kıyafetleri sırılsıklam oldu. Kimileri panik halinde hızla restoranı terk ederken kimileri de bu anları cep telefonu kameralarıyla çekti. Müşterilerin yüzünden isin etkisiyle siyah suların aktığı görüldü. Erdal Şef, DHA’ya yaptığı açıklamada bir müşterisinin doğum günü nedeniyle kendisinden özel bir şov istediğini belirterek, "Ona unutamayacağı bir doğum günü yaşattım. 10 bin dolar hesap ödedi, 750 dolar da bahşiş aldım" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
ya arkadasş şu eti adam gibi satın et satacam dıye girmediğiniz kılık kıyafet kalmadı..biri ok atar biri doktor kıuyafeti giyer biri kılıçla şov yapar..hastamısınız olum siz...ne istiyosunzu etlerden insanlardan...adam gibi koy vitrine etini sat...et satacam diye kendini deliliğe vurmana gerek yok..
cevir kazı yanmasın şefim ????
Etin sesi geliyor beyler,duyan var mı başka?:S
Etin tadını unuttu bu millet. Köyün olduk
Diğer Haberler