Erdoğan-Chung görüşmesi sona erdi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Güney Kore Başbakanı Chung Hong Won'un görüşmesi sona erdi.

İstanbul - Dolmabahçe'deki Başbakanlık Ofisi'nde, basına kapalı heyetler arasında gerçekleşen görüşme, yaklaşık 1 saat sürdü.Görüşmenin ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Güney Kore Başbakanı Chung Hong Won'un huzurunda, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik ile Güney Kore Dışişleri Bakanı Birinci Yardımcısı Kim Kyouhyun "kültür anlaşması" imzaladı.

-Şükür'den sünnet davetiyesi

Bu arada Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, imza törenin ardından salondan ayrılmadan önce, oğlunun sünnet düğünü davetiyesini getiren AK Parti İstanbul Milletvekili Hakan Şükür ve oğlu Ömer ile sohbet etti.Bu sohbete konuk Başbakan Chung Hong Won da katıldı. Başbakan Erdoğan, Hakan Şükür'ün oğlu Ömer'i yanaklarından öptü.Hakan Şükür, Başbakan Erdoğan ile Chung Hong Won'un, "Oğlun senden daha yakışıklı" esprisine "Annesine çekmiş" diyerek karşılık verdi. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Dolardaki yükseliş işine yarayanıda, yaramıyanıda endişelendirdi, Oysa bugüne kadar her iki tarafında nedenlerini araştırmak akıllarından geçmedi! Karşılarında çok güçlü sandıkları hükümet oldugundan olsa gerek. Ekonomimizi telafisi nerdeyse imkansız duruma sokan AKP ye hala güvenenler çıkmakta malesef. Başbakan ve bakanlar tehlikenin farkındalar ancak çözümleride yok, gidici olduklarının farkına vardılar, 2023 ten bahseden kalmadıgına göre. Başbakan Yigit Bulut denen zaatı ekonomik danışman olarak aldıgında zaten ekonomiden bihaber oldugunu ispatlamış oldu. Yazık ama çok yazık oldu bizlere.
Diğer Haberler