Erdoğan talimat verdi, çalışmalar başladı! Ücretsiz dağıtıldı

Mardin Büyükşehir Belediyesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı doğrultusunda, kentin farklı noktalarda 200 bin bez torba dağıtımı yaptı.

Mardin Büyükşehir Belediyesi "Mardinmasa" ekiplerince "Sıfır Atık Projesi" kapsamında bir alışveriş merkezinde ve kentin farklı noktalarda 200 bin bez torba dağıtımı başladı.

ERDOĞAN TALİMAT VERDİ, BELEDİYE HAREKETE GEÇTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti Teşkilatı ile yaptığı toplantıda milyonlarca bez torba ve file hazırladıklarını, promosyon olarak dağıtacaklarını söylemesinin ardından Mardin'de İçişleri Bakanlığı tarafından görevlendirme yapılan Büyükşehir Belediyesine bağlı Mardinmasa ekipleri alışveriş merkezinde önceden hazırladıkları bez torba dağıtımını gerçekleştirdi.

aaa

200 BİN BEZ ÇANTA DAĞITILDI

Mardin Büyükşehir Belediyesi "Mardinmasa" ekiplerince "Sıfır Atık Projesi" kapsamında Mardin'de bir alışveriş merkezinde ve kentin farklı noktalarda 200 bin bez torba dağıtımı başladı. "Mardinmasa" ekiplerince 1 Ocak tarihinden itibaren ücretli olan tek kullanımlık plastik poşetlerin yerine vatandaşların alışverişlerinde uzun süre kullanılabileceği bez alışveriş çantasına vatandaşların ilgisi yoğun oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 96 yorum
eskiden makarnaya tav olurlardım şimdi içi boş torbaya kanarlar çok ucuza gidiyorlar
Chp lilerde üzerine logo basıp dağıtıyor oy devşirmek için
dün Hintkeneviri nin Gemi halatı yapımında kullanılabileceği ve bundan sonra yakılmayıp değerlendirileceği ile ilgili bihaber vardı. Gemi halatı yada kumaş yada file bez çanta vs vs üretilebilir.. Olum! Muhalefet olmak evvela Zekâ gerektirir... gerizekalı bir muhalefetin ne Memlekete nede kendisine bihayrı olmaz. mal mal eleştiri yapıpta rezil olmayın herdefasında.. "Türkiyede Muhalefet sorunundan ziyade, Muhalefette zekâ sorunu var" derken bişey anlatmaya çslışıyorduk.. ama yine anlamayacaksınız biliyorum.. sıkıntı büyük)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler