Erdoğan'dan Bakan'a ve Vali'ye sert uyarı!

Başbakan Erdoğan, Rize'de katıldığı toplu açılış töreninde önündeki sehpada bulunan kitapçığı inceledikten sonra Şehircilik Bakanı Bayraktar'ı ve Rize Valisi Nurullah Çakır'ı sert bir şekilde uyardı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ’ın Rize’de katıldığı toplu açılış töreninde önündeki sehpada bulunan bir kitapçığı inceledi, eşi Emine Erdoğan’la konuştuktan sonra Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ’ı yanına çağırdı. Önünde çömelerek duran Bakan Bayraktar’a sert bir şekilde el hareketleriyle uyarılarda bulunan Başbakan Erdoğan’ı, yanında oturan Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı da dikkatle dinledi.

Başbakan ardından Rize Valisi Nurullah Çakır’ı yanına çağırdı, parmağıyla önündeki sehpaya vurarak uyarılarda bulundu. Bu sırada Emine Erdoğan’ın da başını sallayarak Başbakan’ın söylediklerini onaylaması dikkat çekti.

Bakan Bayraktar yerine oturduktan bir süre sonra tekrar Başbakan Erdoğan’ın yanına giderek konuştu.

ÇIĞLIK ATAN KADIN

Törenin ardından Başbakan Erdoğan, Rize Valiliği'ne girerek yetkililerle görüştü. Valilikteki toplantıya basın mensupları alınmadı. Bu sırada Valiliğe girerek Başbakan Erdoğan’la görüşmek istediğini söyleyen bir kadın, polisler kendine izin vermeyince çığlık atmaya başladı. Sinir krizi geçiren kadın polisler tarafından ekip otosuna bindirildi ve olay yerinden uzaklaştırıldı.

günün haberleri

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 90 yorum
BAŞBAKANIM ALLAHDAN DILEGIM SEN VE SEN GIBI BAŞKANLARA CAN KURBAN .. ADALETLI MAZLUMUN AZILMIŞIN ZULM GÖRENIN YANINDA OLAN LİDER BAŞKANIM ..
KOCA ÜLKEYE BAŞBAKAN OLMUŞSUN, BİRİLERİNİN BABASI BİRİLERİNİN EŞİ OLAN ADAMLARI SEN KOCA Bİ İLÇENİN, ONCA KAMERANIN ÖNÜNDE AZARLIYORSUN. ON DK BEKLEYEMİYORSUN BİNAYA GİRMEYİ. AYIPTIR YAA.
Ülkenin başbakanı, 21 milyon kişinin oy attığı insanı, çoluk çocuk sahibi bi insan olan Erdoğan a sövverlerken neden yorum yapmıyorsun? Saygı şimdi mi geldi aklına. Her zaman söylüyorum zihniyetime mensup olduğun CHP zihniyeti pisliktir! İşinize geldiği gibi konuşmada bi numarasınız... Senin gibilerden utanıyorum...
Ne dediğini ne biliyorsunda yorum yapıyorsun.Kızmak için bahane mi?
çakma kabadayı ya peygamber ilan etmiş ya kendini bu kendini bilmez 2 kuruş etmeyen bayraktar gibilerde hayatının sonuna kadar karı gibi yaşamak zorundadır.önünde diz de çökerler ayagınıda öperler.onursuzluk böyle birşey işte.babası dik durmayı evladına ögretemezse kimse ögretemez maalesef.şu giydigi kareli cekete bakın kimden dilenmiş acaba.bu kareli ceketler kiminse artık ordan beleş giyiyo herhalde.allah belanızı versin
manyakmısın sen ya,kareli ceket ne alaka,sen sırf başbakana hakaret edecem diye saçma sapan muhalefet mantığınla salakça yazı yazacaksın diye burada abuk subuk fikirlerinle devletin başındaki adama kelime yapamazsın böyle,adam ol eleştreceksen icraatını eleştir,kıyafetinden sanene..ne olmuş yani babasının atasının ocağına gitmiş öyle giymiş.merak etme en kralınıda giyer..gerizekalı fikirlerini kendine sakla..herşeyinde adabı olur..bu eleştşrmek değil küçük düşürüp hakaret etmektir..defol git
evet uhhu22 doğru söylüyorsun başbakan beleş giyiniyor ve dileniyor. sırf kanı bozuk birkaç çapulcunun da bulunduğu güzel memlekete hizmet için çalmıyor çırpmıyor. sadece Allah için hizmet ediyor. Bunu çekemeyenler ise adeta kuduruyor. Bu arada az kaldı yakında sen ve senin gibilerin de Allah belasını verecek.
işler güçler salih ağbey.. :))
benim eski ceket kardeş dar gelıyodu bana ona verdım.yazık garıban gıysın
sözerinize sonuna kadar katılıyorum.. ama "karı gibi yaşamak" ne demek anlamadım.. anneniz onursuzmuydu?
vali kesin olarak sızden degıldır bahaneyle fırca atarsın
onlardan olmazsa vali olamaz arkadaşım
ÇORBA ÇOK PİŞTİ ,TANELER KARIŞTI.TARAF MARAF YOK ARTIK.
adam king beyler dağılın :)
tam bir diktatörrrrrrrrr.
her ne olursa olsun basbakanla valinin konusma sekli bu sekilde olmamalı bu dikte ye isarett
işi gücü artistlik yapmak
Emine hanım bu günlerde salla başını al maaşını moduna girdi, kocası ne derse başını sallıyor.
Adam Başbakan olmuş o kadar kişiden sorumlu ? Herhalde adam kızıcak sorgulayacak valiyi veya bakanı ? Yanlış şeyleri doğru etmeleri için kızacak ta. Rizeliyim başbakanla gurur duyuyorum. Vali de saygısından kendi eğildi orada. Doğru bir hareketle, napıcaktı yani anlamadım sandalye çekip önlerine mi oturacaktı ? Anlayamıyorum sizi ha ! Hiç hemde. Türkiye'nin eski dönemlerine bakıp enflasyonlara bakın. Şu anki durumumuza bakın. Klavyeden yazması kolay yaşamak var o dönemleri, biraz araştırın. Ne gibi bi' diktatörlüğü oldu başbakanımızın ? Biz niye göremedik o diktatörlüğü.
gereksiz gereksiz yorumlar yazıp duranlar.... adamı bir şiir okudu diye içeri tıkıp seçimlere katılmasını engelledilerde yılmadan yine en başa geçmeyi başardı ve %50 oy almış bir sel taşkını gibi gelen birini cılız yorumlarınızla mı alaşağı edeceksiniz. parti tutsamda tutmasamda adam hakederek gelmiş ve hakediyor o makamı.
danışmanı cüneyt zapsuyu amerikaya gönderdi.''bu adamı kanalizasyona(deliğe)süpürmeyin.kullanın .o sizin çok işinize yarar.''dedirtti.evet yılmadı.abd ye sözler verdi.amerikan planı büyük ortadoğu projesinin eşbaşkanı olmayı içine sindirdi.evet ben seçilmiş eşbaşkanlarından biriyim bile dedi kameralara.diğer eşbaşkan tayyibin kankası seks manyağı berlusconiydi.diğeride yemen başbakanıydı.(you tube da tayyibin 2004 yılı konuşmalarında nasıl gururla bu projenin eşbaşkanı olarak atandığını anlattığı videolara bakabilirsiniz.gerçi şimdi aldılar görevden beceremediği için....
boş konuşan boş muhabbetçiler başbakanı size kimse yedirmez bunca ona oy ver insanlar salak sizmi akıllısınız bırakın bu işleri adam suyu bile 3 yudumda içiyor bunu belki çoğunuz neden öyle içtiğini bilmez bile neden çünki islamla alakası yoktur sadece lafta müslümandır.
bu kadar işte sizin aklınız,suyu üç yudumda içiyormuş,oy verin ölemi.bide kendinin salak olup olmadığını sormuşsun,SALAK çoookk ama çok hafif kalır, yazacakta sölenecekte bişey,hiç bi kelime yok bu zihniyete.
bence yakışık almamış arkadaş her şeyin usulü var gidersiniz valilik makamına gizli bir şekilde görüşülebilir böyle herkesin içinde birilerini azarlamak bence yakışık almayan bi tavır sevgilerimle
diktatör işte ona buna bozuk atıyor...
ÇİRKİNLİĞE, NEZAKETSİZLİĞE, EDEPSİZLİĞE BAKAR MISINIZ. EY BAYRAKTAR, BU DÖNER KOLTUK VE KAMAK ARACAI NASIL BİRŞEYDİR Kİ İNSANI BU KADAR ONUSUZLAŞTIRIR. DİZ ÇÖKTÜRÜR EY RİZE VALİSİ , BU NASIL ONUSUZLUĞUN, BİTMENİN TÜKENMENİN KARŞILIĞINI HANGİ MEVKİ MAKAM ÖRTEBİLİR. KOCASI DEVLETİN VALİSİNİ BAKANINI ÇOCUK GİBİ AZARLIYOR, EMİNE SULTAN' DA ONAYLIYOR. VAH VAH TÜRKİYE VAH VAH. BİR SIKINTI VARSA, UYARMANIN DA BİR USLUBU ZAMANI VE ZEMİNİ VAR. AMA O ZAMAN KOMPLEKS NASIL TATMİN EDİLECEK, BENİM VALİM, BENİM BAKANIM, BENİM HALKIM, BENİM, BENİM, BENİM, EGOSU NASIL TATMİN EDİLECEK. VAH TÜRKİYE VAH.
el pençe durduğunuz sürece kendini padişah zannedecekler var marurlanma padişahım senden büyük ALLAH var.
Bir önceki yorumumda diz çökenin vali olduğunu zannederek devletin valisi diz çökmüş utandım demiştim meğer diz çöken bakanmış ama farketmez yine utandım.
FIRÇAYI HAK ETMİŞLERDİR,NE KİTAPÇIĞI KOYMUŞLAR SEHPAYA,HERHALDE ORAYA OKUMAYA GELMEMİŞTİR.
Terbiyesiz
valiler bakanlar emrindekine daha beterini yaparken onlara laf yok. filden büyük de var
Su eleştirenler siz kendinizi sütten cıkmıs ak kaşıkı gibi mi hissediyorsunuz az yazarken düşünün Başbakan bir yanlıs yapmasını bekliyorsunuz eleştirin bakalım %50si Başbakanın arkadasın da adamı beğenmıyorsunuz ama ne yaparsa yapsın faydalanıyorsunuz .
vatandaşıyla görüşmekten kaçınan ve asıl diktatör olan Başbakan..Özellikle şu koruma polislerine haddini bildirmeyen başbakan nasıl bir adamdır..Böyle yöneticlik mi olur. Vali ye Bakanına milletin önünde fırça atmak ne seviyesizlik..Türkiyem çok yazık ki bunlara oy veriyorsunuz
Senin önünde diz çöken vali, bizim valimiz değildir! Rize seninle gurur değil utanç duyuyor!
BAŞBAKANININ ELEŞTİRLECEK DURUMU YOK ŞAMAR OĞLANI YAPMIŞ ZAVALLILARI BİRİ BAKAN BİRİ TC DEVLETİNİN VALİSİ ERDEMLİ GURURLU İNSAN OLSALAR HADİ LAN DEYİP İSTİFA EDERLERDİ
önünde çömelirsen böyle başçavuşun beygiri muamelesi görürsün!.saygıyla yalakalık aynı şey ögrenın ,öğrenmenın yaşı yoktur valim
izaya sokmuş. ne olacaktı bülent ecevit gibi garipmi olacaktı. muhtemelen bir hatayı düzeltiyor.
vatan hainleri bir arada mısıra suriye.ye bok atacağına birazda pkk.yla ilgili konuşsan sayın boş bakan...
vali paltolonun hali ne dar değilmi ne olcak be başbakanım aha dar dedin be daein darbe dedin atın silivriye yada kahrman polisime söyleyin akp gençlik kolalrını alsın öldrüsünler yada palalarla kelesini vusrusnlar işalalj öldrülmez vali
BRE GAFİLLERRR...PADİŞAHA NASIL KARŞI GELİRSİNİZ ULENNNN..TAYİP PADİŞAHIMIZ ÇOK YAŞA...İLERİ DEMOKRASİ BUDUR İŞTE...İLERİ DEMOKRASİ ..KIRIKHANDA ÖLEN 45 İNSANIMIZIN ÖLDÜĞÜ GÜN,DÜĞÜN YAPMAKTIR,İLERİ DEMOKRASİ; ŞEHİTLER İÇİN ÜÇ,BEŞ MEHMET ÖLMÜŞ NE YAPALIM DEMEKTİR,İLERİ DEMOKRASİ,MISIRDA ÖLENLER İÇİN İSE SALYA SÜMÜK AĞLAMAKTIR. İLERİ DEMOKRASİ; KOYUN SÜRÜSÜ GİBİ BİAT ETMEKTİR.
ileri demokrasi koyun gibi avrupa git gezi eylemi yap deyince hemen koşup yapmaktır ileri demokrasi bu ülkede bi tane icraat yapmadan yapılan her icraata en önce koşmaktır ileri demokrasi koyun sürüsü gibi maşa olup tencere tava çalmaktır zaten bi onu yaparsın başkada bi nane yok yani senin anlayacağın ileri demokrasi milliyetçi&ulusalcı görünüp ülkeye en büyük kazığı atmaktır..çok şükür ki bu ülkede bu şekilde ileri demokrasi istemeyen gerçek halk var daha 5 gün önce sendika başkan koltuğunuz 100 bin tl hava parasına satıldı sizide gördük yani..Türkiye çağ atladı Altın çağ hemde saygılarıml
TAŞ YERİNDE AĞIRDIR .DEMİRİ SOĞUMADAN DÖVECEN NESLİ TÜKENMEKTE OLAN CHP LİLER BUNU ANLAMAZ .ONLARIN AKLI İKTİDAR OLANA KADAR ÖRGÜTLERİ İLE ÜLKEYİ İÇ SAVAŞA SOKMAK .KAOS ÇIKARMAK .AMA BU MİLLET O ZİHNİYETİ TANIDI VE PİRİM VERMİYOR .DAHA ÇOK ÇILDIRACAKSINIZ .
Vali birilerine bu hareketleri birilerine yapınca hemen kızağa çekiyordun,nooldu??
Çok gururlanma padişahım senden büyük ALLAH var.Öyle her önüne gelen fırça olmaz.Devletin valisi diz çökmüş utandım yemin ederim.Ne günlere kaldık.Ne zaman başımıza devlet adamı vasfı taşıyan olgun birisi gelecek acaba????
padişahım çok yaşa!
padişah fırçalamış
sayın bakan bu fani dünya bir kul önünde diz çökmeye değmez.
demokrasi kültüründen nasibini alamamış,sadece araç olarak kullanan bir DİKTATÖR işte....
Simit sat onurlu yaşa diyorlar ya bunlara deniyor olsa gerek. Yazık valiye eşinin yanında öbürü koca bakan olmuşsun bunlar ne hal. Yazık. Gerçekten üzüldüm.
Aman padişah ne diyosa yapın :) kelleniz yada koltuğunuz gider sonra :)
padişah emrediyor kulları yapıyor
Gezi eyleminde yaralanan Mustafa evine döndü
Diğer Haberler