Erdoğan'ın gözyaşları klip oldu

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Müslüman Kardeşler Liderinin kızı Esma için döktüğü gözyaşı gündemdeki yerini koruyor.

Başbakan Erdoğan, katıldığı televizyon programında Mısır’da Muhammed Baltacı’nın gösterilerde vurularak ölen kızı için yazdığı mektubu dinlediği esnalarda göz yaşlarını tutamamış ve gündem olmuştu. Erdoğan’ın Esma için ağladığı görüntüler Yunus Mustafa’nın şiiriyle klip yapıldı.

Iraklı Şair Zünnun Yunus Mustafa’nın Seyyid Kutub için yazdığı ağıt, “Rabia işareti”nden sonra Mısır’da darbeye direnişin ikinci sembolü haline geldi.

güncel haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 149 yorum
AĞLAMAK İMANDANDIR HELE MAZLUMLAR İÇİN OLURSA SEVİYORUZ SİZİ USTA
KİMSEYE ALDIRIŞ ETME. YOLUN DOĞRU YOLDUR. BAŞBAKANIM. SENİNLEYİZ..
dolandırıcı olduğunu ilan ediyosun yani.
sen askerlik yaptınmı
BU GÖZYAŞLARINA TİMSAH DİYENLER.SİZİN BAŞINIZA İNŞALLAH BÖYLE BİRŞEY GELMEZ.GELİRSE O ZAMAN SİZ DE TİMSAH GÖZYAŞI MI AKITACAKSINIZ?HİÇ Mİ İNSANİ DUYGULARINIZ YOK SİZİN.ALLAH ISLAH ETSİN SİZİ.
ALLAH SİZİ TERBİYE ETSİN..ALLAH BU ÜLKEYİ MUSLUMAN KILIKLI PAPAZ VE YAHUDİLERDEN KORUSUN..
BUNLAR ÇAPULCU BUNLAR AYIK GEZMEZLER BUNLARIN DÜNYA UMURUNDA DEĞİL BUNLARIN OLMAYAN BEYNİ PİS AHLAKSIZ İŞLERLE MEŞGULDÜR DEDİMYA BAŞBAKAN BUNLARA GÜZEL BİR İSİM TAKTI BUNLAR ÇAPULCU....
iana gidin kardeşim atatrkün türkiyesinde ne işiniz var babanız belli allah beter ettin yok ettin silzeri belirsizler
SEN SANIRIM TÜRKİYE SINIRLARI DIŞINDA YAŞIYORSUN.TÜRKİYE'DE OLANLARDAN HABERİN YOK! MERAK ETME BUNA BENZER ŞEYLER YAŞANDI BURADA.BAŞIMIZA GELDİ YANİ VE BAŞBAKANIMIZ BİZİM İÇİN AĞLAMADI.
KERKÜKTE DOĞU TÜRKİSTANDA YAPILAN KATLİAMLARDAN HABERİNİZ YOK DEĞİLMİ. BARZANİ KUZEY IRAKTA TÜRKMEN BIRAKMADI O ZAMAN BU AĞLAYANLAR NEREDE İDİ? OBAMANIN YANINDAMI DEDİN?
SEN ÖNCE İNSANLIK İÇİN KENDİ KARDEŞLERİNE VE YÖNETTİĞİN ÜLKENİN EVLATLARI CAN VERİRKEN GÖZ YAŞI DÖK SONRA BAŞKA ÜLKELERDE İNSANLAR İÇİN ÜZÜLÜRSÜN EĞER KENDİNE BÖYLE BİR DAVRANİŞ SERGİLEMİYORSAN DEMEK Kİ ROL YAPIYORSUN YADA SEN BİR TÜRK DEĞİL ARAPSIN NE İŞİN VAR TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN BAŞINDA GİT MISIRI KURTAR O ZAMAN
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler