Erhan Çelik’e hapis talebi

Gülben Ergen’in mahkemeye başvurarak hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı Erhan Çelik’e savcılıktan kötü bir haber daha geldi.

Erhan Çelik’e hapis talebi

Hürriyet'ten Ayşe Usta'nın haberine göre, savcılık, mahkeme kararına uymadığı gerekçesiyle Çelik hakkında “zorlama hapsi” uygulanmasını talep etti. İstanbul 11. Aile Mahkemesi talebi henüz karara bağlamadı. Mahkeme Çelik hakkında hapis kararı verebilir ya da talebi red edebilir.

Gülben Ergen, “şiddet” ve “hakaret” iddiasıyla mahkemeye başvurmuş, Erhan Çelik’in 3 ay süreyle eski eşiyle çocuklarına 50 metreden fazla yaklaşması ve telefonla araması yasaklanmıştı.

köpek-balığı

54564654

gergen

erhan_manset

glben-1

skandall (1)

54564

kavga

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Gülben sen bitmişsin okeye dönüyorsun istediği yap bu halk artık seni SEVMİYOR. Ben eskiden de sevmiyordum şimdi tiksiniyorum. Sahte gülüşün, sahte yardım falan organizasyonların, hepsi sahte. Sevimsiz, ihtiyar nineee
VALA ATILSIN HAPSE BOŞANDIN BİTTİ DAHA ZORUN NE GULBENLE
bu kadının yaptıkları ayyuka çıkmış.bakanlık bile el atmış faliyetlerinden uzaklaştırmış.senin ne işin var.kameralı olan biryerde arabasına zarar vermeye.keskin sirke küpüne zarar
Çokca para insanları bu hale getiriyor . Huzur batıyor adeta .
Bu Gülben Ergen'in bu ülke de yeri yok.Kadın utanmadan hala konuşuyor.Kocasını aldatmış resmen zina yapmış,utanacağına sağa sola hala ahkam kesiyor pes yani.
bunları haber diye veriyorsunuz ya daha size ne denir bilmiyorum
bu kadinın tv de görmeyı ne sesini duymaya tahamul bile edemiyoruz bu ne edpsizlik utanmaz
3 gün neyini büyütüyonuz ki :D
Diğer Haberler