Eri’den TBMM Başkanı İsmail Kahraman’a ziyaret

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri bazı temaslarda bulunmak amacıyla gittiği Ankara’da TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ı ziyaret etti.AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, TBMM İdari Amiri Ceyda Bölünmez Çankırı ve 22.

Eri’den TBMM Başkanı İsmail Kahraman’a ziyaret

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri bazı temaslarda bulunmak amacıyla gittiği Ankara’da TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ı ziyaret etti.
AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, TBMM İdari Amiri Ceyda Bölünmez Çankırı ve 22. Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünmez TBMM Başkanı İsmail Kahraman ile bir araya gelerek Mardin’e yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu. TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ın Mardin’e yapmış olduğu ziyaretin her anlamda memnuniyet verici olduğunu dile getiren İl Başkanı Eri, “Ülke olarak üzerimizde büyük emeği olan TBMM Başkanı Sayın İsmail Kahraman’ı kendi makamında ziyaret ederek, tekrar Mardin ile ilgili yapmış olduğu güzel ifadelere şahit olduk. Özellikle Mardin’in eskimeyen tarihinin çok değerli olduğunu, dillerin ve dinlerin bir arada kardeşçe yaşadığı tek yer olan Mardin’in herkese örnek teşkil ettiğini belirttiler” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
ATATÜRKÜN KEMİKLERİNİ SIZLATAN CUMHURİYETİN TEMEL TAŞINI İNCİTEN ADAMDIR
ARTIK TÜRKİYE SİYASETİNİN YENİ PATRONU İYİ PARTİ OLACAKTIR MEJLİSE GİRMESİNİ MİİLET ÇOK ARZU EDİYOR PATLAYARAK GELECEKTİR İŞLLH
Diğer Haberler