Erkan Petekkaya suskunluğunu bozdu!

Rol arkadaşı Nurgül Yeşilçay ile davalık olan Petekkaya, Ali Eyüboğlu ve İlkay Buharalı’nın hazırladığı Magazin Noteri’ne konuştu.

Erkan Petekkaya suskunluğunu bozdu!

Petekkaya, “Paramparça 1,5 yıl sürdü ve çok iyi bir işti. Nurgül beraber bir iş yaptığım ancak tartıştığım, zaman zaman birbirimize sinirlendiğimiz bir arkadaşım. Kendisiyle mahkemelik olduk ancak daha sonra uğraşmak istemedik, geri çektik. Hepsi geride kaldı. Yolda görsem kendisine selam veririm” dedi.

5de49af767b0a90c545e150e

'İŞİN MAGAZİN TARAFINI YÖNETEMEDİM'

Uçakta bir yolcuyla arasında yaşanan olay ve alkol iddiaları hakkında da konuşan ünlü oyuncu şunları söyledi.

“Yıllardır işin magazin tarafını yönetemedim. Belki de hayatımda hiç menajerimin olmamasından kaynaklandı. O uçak yolculuğunda yaşanan olay her ünlü ismin başına geliyor. Hele bu televizyonların WhatsApp ihbar hatları çıktıktan sonra bizi tufaya düşürmek isteyenler çok olmaya başladı.

Bu artık bir sektör oldu. Alkol olayına gelince... Ben 500-600 bölüm dizi çekmişim, evimde 3 dolap dolusu ödül var. Haftada 1-2 gün eğlenme, arkadaşlarımla dışarı çıkma şansım var. 52 haftada 52 kere yapmışım, insanlar da bunu her gün yapıyorum sanmış.”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
bence adam ayık..52 haftayı biliyor..yine de şu ______ çizgide bi yürüsün...
acaba aldığın Ahlar olmasın mı başına gelenler, yanında çalıştırdığı işçilerin haklarına tecavüz ediyorsun kul hakkı yiyorsun Ne diyeyim ben
şımardıııı kaldıramadı şöhretii
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler