MAGAZİN

Erkan Petekkaya'ya en ağır gönderme o isimden geldi

"Ben Nurgül'ün nesini taciz edeceğim, Beyonce mi o?" diyen Erkan Petekkaya'ya sosyal medyadan tepki yağdı. Özellikle kadınların tepkisini çeken Erkan Petekkaya'ya en ağır tepki ise Ayşe Özyılmazel'den geldi.

Erkan Petekkaya'ya en ağır gönderme o isimden geldi

Paramparça'daki dizisindeki rol arkadaşı Nurgül Yeşilçay için ağır cümleler kullanan Erkan Petekkaya'nın yeni açıklamaları gündeme bomba gibi düştü. "Ben Nurgül'ün nesini taciz edeceğim, Beyonce mi o, neyini taciz edeceğim?" sözleriyle sosyal medyayı sallayan Erkan Petekkaya'dan yazılı özür geldi ancak yeterli olmadı. Yaptığı açıklama nedeniyle Twitter'ın en çok konuşulan konusu olan ve adıyla trend topic listesinde başı çeken Erkan Petekkaya'ya tepki yağdı. Bu tepkiler arasında öyle bir isim vardı ki paylaştığı Beyonce fotoğrafıyla şaşırttı.

Önce Erkan Petekkaya'nın açıklamalarında geçen "Benim annem de kadın!" sözlerini Ti'ye alan Ayşe Özyılmazel, hırsını alamayınca Beyonce'nin fotoğrafı aracılığıyla ağır bir göndermede bulundu.

ERKAN PETEKKAYA'NIN OLAY YARATAN AÇIKLAMASI

Mobbing yaptığı iddialarıyla gündeme gelen Erkan Petekkaya, köşe yazarı Rahşan Gülşan'a konuşmuştu. Daha önce sosyal medyadan yaptığı açıklamada asıl şiddet gören kişinin kendisi olduğunu ifade eden Erkan Petekkaya, Rahşan Gülşan'a verdiği röportajda sosyal medyayı sallayan şu cümleleri kullanmıştı; "Benim de annem kadın, benim de kız kardeşim var. Bir erkeğin bir kadına el kaldırmadan önce kız kardeşini ve annesini düşünmesini gerektiğine inanan bir insanım ben. Ben Nurgül'ün nesini taciz edeceğim? Beyonce mi o? Neyini taciz edeceğim? Bilime aykırı, akla aykırı."

ERKAN PETEKKAYA KİMDİR?

11 Aralık 1970'te Elazığ'da doğan Erkan Petekkaya, Liseyi Fenerbahçe Lisesi'nde okuduktan sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nı kazanmıştır. 1993'ten beri devlet tiyatrolarında kadrolu oyuncu olarak yer alan ve 1994 yılında televizyona yaptığı kamera şakalarıyla tanınan Erkan Petekkaya, 1998 yılında Güzel Günler ile ilk dizi deneyimini yaşamıştır. 1999 yılında Aynalı Tahir adlı diziyle yıldızı parlayan oyuncu, Kanal D'de ekrana gelen Serseri adlı televizyon dizisinde canlandırdığı "Bülent" karakteriyle komedi alanında da kendini gösterme fırsatı yakalamıştır. Aşkına Eşkıya, Bedel, Japon Gelin ve Taştan Kalp projelerinde yer alan Erkan Petekkaya, 2005-2007 yayın döneminde Atv'de ekrana gelen Beyaz Gelincik adlı televizyon dizisinde Adanalı zengin bir ailenin holding yöneticisi olan büyük oğlu Ömer'i canlandırmıştır. 2010-2012 yılları arasında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide canlandırdığı Ali Kaptan karakteriyle büyük bir çıkış yakalayan Erkan Petekkaya, 2014 yılından beri Paramparça dizisinin kadrosunda yer almaktadır.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler