Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Erkeklerin kendisinden korktuğunu ifade eden OnlyFans fenomeninden çok konuşulacak itiraf! “7000 erkek arkadaşım var ve...”

  Yetişkinlere özel olarak hazırlanan OnlyFans uygulaması üzerinden seksi fotoğraf ve videolarını satarak fenomene dönüşen Nala Ray yaptığı itirafla bir kez daha gündeme gelmeyi başardı. Erkeklerin çok güzel olduğu için kendisinden çekindiğini ifade eden fenomen isim, sanal erkek arkadaşların gerçektekilerden daha iyi olduğunu ifade ederek, “7000 erkek arkadaşım var. Sanal birliktelik beni daha çok mutlu ediyor” dedi.

  OnlyFans fenomeni Nala Ray, erkeklerin gerçek hayattaki görünümünden korktuğu için kendisinden uzak durmayı tercih ettiğini dile getirerek internetten sevgili edinmenin daha iyi hissettirdiğini söyledi. Erkekleri korkak olmakla suçlayan Ray, internet üzerinden 7000 erkek arkadaş edindiğini ve bunların gerçek sevgililerden daha iyi olduğunu savundu.

  “GERÇEKLİKTEN BIKTIM”

  Screenshot_1

  Erkeklerin mali güce sahip kendi ayakları üzerinde duran kadınlarla anlaşma konusunda zorlandığını ifade eden Ray, “Özgüvensizliklerinden dolayı kadınların üzerine hakimiyet kurmaya çalışan erkekler var. Bu gerçeklikten bıktım. Beni anlamıyorlar ve ben de kendimi tamamen internetteki sevgililerime adadım. Her sabah erkek arkadaşlarıma neşeli bir şeyler gönderiyorum ve bazılarıyla sohbet ediyoruz. Hayatları, günlerinin nasıl geçtiği, nasıl uyuduklarına dair sohbetler yapıyoruz. Gerçek bir ilişki gibi. Bu bağlantıdan gerçekten gurur duyuyorum. Onların çevrimiçi kız arkadaşıyım. 7000 erkek arkadaşım var ve onları çok seviyorum” dedi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler