Erkeklerin sevdiği pozisyonlar

Erkekler yatakta bu pozisyonlara bayılıyor!

Erkeklerin sevdiği pozisyonlar

Biliyoruz ki kadınların en çok tercih ettiği seks pozisyonu genellikle kontrolün erkekte olduğu misyoner pozisyonudur. Oysa erkeklerin en sevdiği pozisyonların başında kontrolün kadınlarda olduğu, daha ateşli pozisyonlar geliyor.

Seks hayatınızda bir değişiklik yapıp yatakta ipleri elinize almaya ne dersiniz? Erkeklerin sevdiği seks pozisyonlarını bir araya getirdik. Seks hayatınızı ateşleyecek bu pozisyonlar, hem erkeğinizi hem de sizi yatakta mutluluğa ulaştıracak.

İşte erkeklerin sevdiği seks pozisyonları...


kadin ustte 1

Kadının üstte olduğu pozisyon

Kadının üstte olduğu bu seks pozisyonu, yatak odasında erkeklerin en çok hoşuna gidenlerden biridir. Bu pozisyonda kontrol tamamen kadındadır. Sevişme anında partneriniz tüm vücut kıvrımlarınızı görmesine olanak tanıyan bu pozisyon, erkeğinizi oldukça mutlu eder.


kasik pozisyonu1

Kaşık pozisyonu

Kaşık pozisyonunda kadın yan yatar. Erkek de aynı yöne doğru yatarak partnerini arkadan sarar. Birleşme esnasında kontrol erkektedir. Bu pozisyonda sevişmeyi biraz daha ateşli bir hale getirmek için partnerinizin elleriyle tüm vücudunuza dilediği gibi dokunmasına izin verebilirsiniz. Doruk noktaya ulaştığınızda, bu pozisyondan vazgeçmek istemeyceksiniz.


kucakpozisyonu451

Kucak pozisyonu

Bu pozisyonda erkek sandalyeye oturur. Kadın ise partneriyle yüz yüze gelecek şekilde onun kucağına oturarak birleşmeyi sağlar. Birleşme esnasında kontrol kadındadır. Kucak pozisyonu, kadınların üstte olduğu diğer pozisyonlardan farklı olarak daha rahat göz teması kurmaya ve öpüşmeye imkan sağlar. Bu pozisyonda aynı zamanda partneriniz elleriyle tüm vücudunuza dokunabilir, sizi kendisine doğru çekerek daha da yakın bir temas kurabilir.


askseks2

Ayakta pozisyonu

Bu pozisyonda hem kadın hem de erkek ayaktadır. Erkek, kadının arkasına geçerek birleşme sağlar. Bu pozisyonda hareket etmek diğerlerine göre biraz daha kısıtlıdır. Ancak ayakta pozisyonu erkeklerin kendilerini muhteşem hissetmelerini sağlar.


misyoner pozisyon1

Misyoner pozisyonu

Misyoner, erkeğin üstte olduğu pozisyonlardan biridir. Kontrolün erkekte olduğu bu pozisyon, partnerinizle göz teması kurmanıza olanak sağlar. Sevişme esnasında partnerinizin daha yavaş veya hızlı ilerlemesini isterseniz, ellerinizi onun kalçalarına götürerek küçük çaplı bir yönlendirme yapabilirsiniz.


seks pozisyon1

Ters kovboy pozisyonu

Bu pozisyonda erkek sırt üstü yatar. Kadın ise erkeğin yüzüne bakmayacak şekilde kucağına ters oturur. Kadının üstte olduğu bu pozisyonda kontrol yine kadındadır. Bu pozisyon, çiftlere göz teması kurmaya imkan vermese de erkeklerin oldukça hoşlandıkları sevişme stillerinin en başında yer alır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler