SPOR

CANLI

Ersun Yanal: Sivas maçındaki gibi...

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Elazığspor maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.

Ersun Yanal: Sivas maçındaki gibi...

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Elazığspor karşısında takımının performansını değerlendirirdi, hakemin verdiği kırmızı karta da göndermede bulundu.

[Maçtan Kareler-![SB Elazığspor - Fenerbahçe](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2120855/640xauto.jpg)](http://spor.mynet.com/galeri/turkiyeden-futbol/3404-sb-elazigspor-fenerbahce.html)

Ersun Yanal yaptığı açıklamada, "Futbolun içindeki şeyleri konuşmak istiyoruz ancak futbol dışında da tartışılacak çok şey var. İlk 7 dakikada oldukça baskılıydık ve rakibimize üstünlük kurabilecek pozisyonları da bulduk. Ancak daha sonra Elazığspor oyunu dengeledi ve üstümüze gelmeye başladı. Ardından 10 kişi kaldık. 10 kişi kaldıktan sonra bir de gol yedik. Ancak biz 10 kişi kalmamıza rağmen oyunu bırakmadık ve bir baş kaldırış örneği gösterdik. Son dakikalarda golü bulduk ama üstünlük sayısını bulamadık.

Tartışılcak çok şey var. Bu maçın futbolun içinde olmasını istiyoruz ama futbolun dışında tartışılacak çok şey olduğunu düşünüyorum. Sivas maçındaki gibi futbolun dışında tartışılacak çok şey olduğunu düşünüyorum." dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 45 yorum
hakemlerle kazanınca iyi kaybetince ağla :)))
Ersun arenadaki maca kadar omrun var
ZİBİDİ ERSUN DEPLASMANLARDA REZİLSİNİZ SEN BUNU AÇIKLA 3 MAÇTA 1 PUAN DEFOL GİT
Takım
O
Av
P
Geri Dön