Eşcinsel valinin, vali yardımcısıyla grup seks skandalı!

ABD'de telekızgate'den sonra şimdi de "Grup seks gate" skandalı New Jersey'nin eşcinsel olduğunu söyleyerek istifa eden eski valisi ile karısının, vali yardımcısıyla grup seks partileri yaptığı ortaya çıktı.

New York valisi Eliot Spitzer'in başını yakan eskort skandalından sonra şimdi de Demokrat parti grup seks sıkandalıyla yeni bir yara daha aldı. 2002-2004 yılları arasında New Jersey valiliği yapan ve medyanın karşısına çıkarak eşcinsel olduğunu ilan ederek görevinden ayrılan Jim McGreevey'in 29 yaşındaki eski yardımcısı Theodore Pedersen, vali ve karısıyla grup seks yaptığını açıkladı.

İŞTE O FOTOĞRAFLAR

Petersen, 1999-2001 yılları arasında üçlü ilişkilerinin devam ettiğini ve McGreevey'in kendisine bir "lakap" bile taktığını ifade etti. Kendisine "Cuma gecesinin özeli" diye hitap ettiklerini belirten Petersen, "Genellikle Cuma günleri bir yerde yemeğe giderdik. Ardından da onların evine geçerdik" dedi. Jim McGreevey'in eşcinsel olup olmadığına değinmeyen petersen grup seks ilişkilerinde sadece karısı ile temasının olduğunu da sözlerine ekledi.

İŞTE O FOTOĞRAFLAR

Kocasının kendisini terettikten sonra boşanmak için 600 bin dolar isteyen ve medyada masun rolü oynayan Dina Matos McGreevey'in imajını çürütmek istediğini ifade eden Peretsen, "Televizyonlara çıkıyor ve kurbanı oynuyor. Çıkıp üçlü ilişkimiz hakkında gerçekleri söylesin" dedi. Jim McGreevey'in eşcinsel olduğundan hiç bir zaman emin olamadığını da dile getiren Petersen, "Bir çok söylenti duyuyordum. Ama beni cinrsel ilişkilerini daha da geliştirmek için yanlarına aldılar" dedi.

İŞTE O FOTOĞRAFLAR

Jim McGreevey bir yardımcısı tarafından kendisine şantaj yapılarak 5 milyon dolar para istenmesinin ardından eşi ve babasıyla birlikte basının karşısına geçerek "Evliliğe yakışmayacak davranışlarda bulundum. Ben bir eşcinselim" demişti.

İstifa sonrasında karısı Dina Matos McGreevey, evlyiliğini konu alan bir kitap kaleme almış ve kocasından boşanmak için 600 bin dolar tazminat istemişti.

İŞTE O FOTOĞRAFLAR