HABER

Esenyurt'ta 'koronabüs' yolculuğu! Cezalar bile durduramadı

Esenyurt'ta sosyal mesafesiz bir şekilde tıka basa yolcu taşımacılığı ile gündeme gelen minibüsler, yapılan tüm denetimlere rağmen kurallara uymuyor. Minibüslerdeki tıka basa yolculuk kameralara tarafından kaydedildi.

Yeni tip koronavirüs salgınını önleme amacıyla toplu taşımalarda ayakta yolcu alınmasıyla ilgili yeni kararlar alınmıştı. Alınan kararlara ve polis ekiplerinin tüm denetimlerine rağmen, Esenyurt'taki minibüs sürücülerinin sosyal mesafesiz yolcu alımı devam ediyor.

AW178182_02

Özellikle sabah işe gidiş ve akşam iş dönüş saatlerinde minibüs sürücülerinin sosyal mesafesiz tıka basa yolcu taşımacılığı hem minibüs içinden hem de minibüs dışından görüntülendi.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
O otobüsü trafikten çekilsin.Şoförün ehliyeti alınarak iptal edilsin ceza kesilsin.Şoför salgın hastalık yayma suçundan tutuklansın.
İşe geç gelse patron sorun geç gelmemek için tıkabasa minubuse bin covid sorun şimdi erken kalk git diyenler olur zaten Türkiye de çalışma saatleri çok uzun insan gibi çalışmıyor adam yorgun uyumak istiyor sonrada sanayici suriyeli çalıştırıyor Türker iş begenmiyoruz diyen saçma sapan laflar gidip denetledi mi çalışma şartlarını aldığı maaşı bu ülkede iş adamları emekçiden para kazanır haberi yok boş boş konuşanlar var
niye hep dolmuslari felan gosteriyolar anlamis degilim halk otobusleri farklimi sanki ayni
Geri Dön