Esenyurt'ta pompalı tüfekle sağa sola ateş etti

Esenyurt'ta eline aldığı pompalı tüfek ile sağa-sola rast gele ateş eden şüpheli gözaltına alındı. Yapılan araştırmada şüphelinin çeşitli suçlardan çok sayıda kaydı bulunduğu, cezaevinden kısa süre önce çıktığı belirlendi.

Fatih Mahallesi 918'inci Sokak'ta eline pompalı tüfek alan Rıdvan D., aralarında husumet bulunduğu öne sürülen N.Ü. isimli kişinin evine doğru rast gele birkaç kez ateş etti. Evin pencereleri de açılan ateşle kırıldı. Mahalle sakinleri elinde tuttuğu tüfekle ateş ederken zaman zaman ağza alınamayacak küfürler eden Rıdvan D.'yi cep telefonları ile görüntülerken, polise de haber verdi.

499a81c0fa1a1e2665dc297927e5450a

Esenyurt Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri şüpheliyi elindeki pompalı tüfek ile yakalayarak gözaltına alırken, Esenyurt Polis Merkezi Amirliği'ne teslim etti. Yapılan araştırmada şüphelinin çeşitli suçlardan çok sayıda kaydı bulunduğu, cezaevinden kısa süre önce çıktığı belirlendi.

1ff4c455de9c28676e8fc8a7f6131da3

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Ne bekliyordunuz ki,suç makinası.böyle bi adamı cezaewinden nasıl bırakırlar,hangi akılla bırakırlar böyle psikopatları,bunların anasına babasına vatana millete hiç bir faydası olamaz,memlekette adalet yokki bütün iti kopuğu hırsızı tecawüzcüsü katili gaspçısını dışarı çıkardılar,maksat rahat yüzü görmeyelim,hep bi kaos kargaşa ortamı olsun memlekette kimse rahat etmesin huzur bulmasın,son 15-20yılda geldiğimiz durum budur işte,yetiştirdikleri gençlik böyle ve bunu bilerek yaptılar,okumamış cahil bıraktılar ki istedikleri gibi yönetsinler,sokağa çıkmaz hale geldi insanlar,böyle dewam ederse...
Önemli değil nasıl olsa denetimli serbestlik modası var ön kapıdan girer arka kapıdan çıkar sonra ülke teksas a döner
kafayı bulan eline silah alıp yola çıkıyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler