HABER

Eşi terkedince intihara kalkıştı

BALIKESİR (İHA) - Balıkesir'in Edremit İlçesi'nde, eşi tarafından terk edilen emekli bir astsubay, evine kapanarak silahla intihara teşebbüs etti. Cama silahla çıkarak, eşinin kendisini aramaması halinde intihar edeceğini söyleyen emekli astsubay, evinin önünde polis ve gazetecileri görünce cinnet geçirdi.

Edinilen bilgiye göre, emekli astsubay İ.E. (İbrahim Ege-52), eşinin kendisini terk etmesi üzerine emniyete bir mektup yazıp, karısı ve kayınpederinin bugün saat 15.00'e kadar kendisini aramaması halinde intihar edeceğini bildirdi. Bunun üzerine eve polisler geldi. Ancak İ.E., evinin önünde polis ile gazetecileri görünce cinnet geçirdi. Bunun üzerine İ.E.'nin evinin önü boşaltıldı. Evin önünden geri çekilen polis, saat 15.00'e kadar kendisini vurmak için mühlet veren İ.E.'yi bu kez telefonlarla uzaktan ikna etmeye çalıştı. Ancak eşi N.E. (Nesrin Ege-35), söz konusu saate kadar İ.E.'yi aramadı. Bir ara pencereye silahla çıkan İ.E.'nin ellerinin kanlı olduğu görüldü.

İ.E.'nin Atatürk Caddesi 4. Sokak'taki evinin önünü boşaltan polis, İ.E.'nin babası S.E.'yi (Sabri Ege) karakola götürerek ifadesini aldı. İ.E, bütün bu yaşananlara ve eşinin kendisini aramamasına rağmen intihar etmeyince, akşam saatlerinde polis ekipleri olay yerinden ayrıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler